Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

W Rybniku tymczasowo zamykają trzy ulice. Powód? Budowa drogi Racibórz - Pszczyna

W związku z kolejnym etapem budowy Drogi Regionalnej Pszczyna – Racibórz informujemy o utrudnieniach w ruchu.

W Rybniku tymczasowo zamykają trzy ulice. Powód? Budowa drogi Racibórz - PszczynaM. Koczy
W związku z kolejnym etapem budowy Drogi Regionalnej Pszczyna – Racibórz informujemy o utrudnieniach w ruchu

Od środy, 4 października, na czas niezbędny do realizacji kolejnego etapu prac, nastąpi zamknięcie następujących ulic:

Batorego – rejon budynku 33 do 45

Wrzosowa 42 od ulicy Hetmańskiej

Łącznik Bratnia – Hetmańska

Za utrudnienia w ruchu przepraszamy. Mają one charakter lokalny – nie będą odczuwalne dla ogółu kierowców.

Informacje na temat inwestycji: https://www.rybnik.eu/dla-mieszkancow/aktualnosci/aktualnosc/budujemy-kolejny-odcinek-drogi-regionalnej

źródło: UM Rybnik

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Niepytaj (146.70. * .163) 07.10.2023 21:13

A kiedy w końcu tych z pisu zamkną ?
I to nie tymczasowo!?

~Dostawca (5.184. * .82) 06.10.2023 18:52

cdb nie przejmuj się. Wodzisław nie jest sam. W Jastrzębiu czy Rydultowach na drogi też wiecznie brakuje kasy.

~cdb (46.134. * .16) 05.10.2023 17:37
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Super. W Wodzisławiu też będą niedługo zamykać istniejące drogi, ale nie w związku z budową nowej drogi, tylko z powodu śmierci technicznej.