Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Przeszczep włosów w Turcji - od teraz dla każdego!

Łysienie jest schorzeniem, które dotyka coraz większą ilość osób w społeczeństwie. Może pojawić się w każdym wieku - nawet przed okresem dojrzewania, lecz częstotliwość jego występowania zazwyczaj wzrasta wraz z wiekiem.

Przeszczep włosów w Turcji - od teraz dla każdego!

Najczęściej występującym typem łysienia jest łysienie androgenowe. Bardzo często nazywane jest łysieniem typu męskiego, ponieważ w szczególności dotyka ono mężczyzn, jednak występuje także u kobiet. Osoby zmagające się z problemem utraty włosów skarżą się na powstałe przez to kompleksy, obniżenie jakości życia czy też całkowite wycofanie społeczne. Zastanawiają się jak zapobiec dalszemu procesowi łysienia i szukają najlepszych metod leczenia. Jedną z nich jest właśnie zabieg przeszczepu włosów, który stanowi najtrwalszą metodę zapobiegania utraty włosów, co oznacza, że raz przeszczepione włosy już nigdy nie wypadną. W kolejnym kroku, pacjenci gotowi na operacje przeszukują internet zadając sobie pytanie- “Gdzie najlepiej wykonać przeszczep włosów?”. W tym artykule dokładnie omówimy wszelkie informacje związane z zabiegiem transplantacji włosów w Turcji, a także, dlaczego właśnie tam warto go wykonać. 

Dlaczego Cena Przeszczepu Włosów w Turcji jest niższa w odróżnieniu od innych państw?

Wiele osób zastanawia się skąd wynika różnica cenowa między kosztem zabiegu przeszczepu włosów w Turcji, a innymi państwami. Ważnym czynnikiem, odpowiadającym za niższą cenę jest fakt, że koszty pracy w Turcji są o wiele mniejsze niż w pozostałych krajach UE, a także Wielkiej Brytanii czy USA. Następnym powodem, który ma kluczowy wpływ na kwotę zabiegu, jest różnica w kursie waluty pomiędzy lirą turecką a dolarem, euro czy też funtem. Warto dodać, że obecnie, ze względu na spadek wartości tureckiej liry, inne waluty są znacznie powyżej niej i oferują świetny przelicznik.

Zabiegi medycyny estetycznej w Turcji zazwyczaj kosztują od 50% do 70% mniej w odróżnieniu od innych państw, a oprócz wyżej wymienionych czynników dużą rolę odgrywa ogromna konkurencyjność wśród tureckich klinik oraz szereg pozostałych różnic ekonomicznych.

* Dlaczego od teraz każdy może sobie pozwolić na przeszczep włosów w Turcji?  Ceny przeszczepu włosów w Turcji w klinice Esthetic Trip

w kompleksowych pakietach ze wszystkimi dogodnościami kosztują w granicach 2.000 euro ze wszystkim. 

Opieka medyczna w Turcji

Przeszczep włosów wymaga sporego doświadczenia oraz precyzji od osoby wykonującej zabieg. Decydując się na zabieg przeszczepu włosów w Turcji, nie musisz się o to obawiać, gdyż turecka służba zdrowia oferuje najwyższy poziom usług. Ze względu na popularność zabiegów transplantacji, chirurdzy na co dzień mają do czynienia z różnymi przypadkami i wiedzą, jak uzyskać najlepszy efekt przeszczepu włosów w każdej sytuacji, tak by móc zadowolić każdego pacjenta. Nie bez powodu Turcja jest światowym liderem wśród krajów wykonujących przeszczepy włosów. Kadra medyczna jest wysoko wykwalifikowana, a zabiegi wykonują doświadczeni, wyspecjalizowani lekarze posiadający największą wiedzę w dziedzinie transplantacji mieszków włosowych.

Przeszczep włosów w Turcji a zjawisko globalnego fenomenu

Turcja jest obecnie na szczycie światowej turystyki medycznej i nie da się temu zaprzeczyć. Powodem, dla którego kraj ten utrzymuje się na szczycie rankingów dotyczących zabiegów estetycznych takich jak chirurgia plastyczna czy przeszczep włosów DHI,FUE i FUT jest fakt, że stawia ona zadowolenie pacjenta ponad wszystko inne. Ludzie z całego świata odwiedzają Turcję, aby poddać się zabiegom. Ponadto Turcja, będąc blisko Europy jest również bardzo korzystna geograficznie, co ułatwia Europejczykom przyjazd do Turcji. Decydując się na zabieg przeszczepu włosów w Turcji w sprawdzonej klinice, możesz być pewien najlepszej jakości usług a także uzyskania najlepszego efektu (sprawdź metamorfozy w Esthetic Trip). Lekarze są niesamowicie pracowici, dzięki czemu zabieg będzie uznany za zakończony dopiero w momencie uzyskania maksymalnego efektu. Wybierając renomowaną klinikę zyskujesz gwarancję bezpieczeństwa, sprzętu medycznego najlepszej jakości, a także wysoko wyspecjalizowaną kadrę medyczną, która posiada bezkonkurencyjne doświadczenie w dziedzinie przeprowadzania przeszczepu włosów.

Czy przeszczep włosów w Turcji jest bezpieczny?

Odpowiedź brzmi - oczywiście, że tak! Kliniki obsługujące pacjentów przestrzegają wszelkich międzynarodowych standardów, przestrzegając przy tym wszelkich norm zdrowotnych oraz medycznych. Szpitale oraz kliniki są pod stałym nadzorem Ministerstwa Zdrowia oraz Niezależnego Tureckiego Stowarzyszenia Medycznego. Urządzenia oraz sprzęty medyczne wykorzystywane podczas zabiegu przeszczepu włosów spełniają możliwie najwyższe, międzynarodowe akredytacje medyczne.  

Kliknij i sprawdź --> Przeszczep włosów w Turcji z Esthetic Trip

Współpracujemy z prestiżową kliniką znajdującą się w stolicy medycznej Turcji- w Stambule.  Nasi specjaliści wykonują średnio 200 operacji miesięcznie, goszcząc pacjentów z całego świata.

Jesteśmy z Tobą podczas całej procedury, a w trakcie jej trwania będzie towarzyszył Ci nasz polskojęzyczny opiekun. Przed zabiegiem oferujemy możliwość bezpłatnej konsultacji, w trakcie której ustalimy plan działania, ilość potrzebnych graftów, a następnie wycenimy koszty zabiegu przeszczepu włosów. Jeśli posiadasz dodatkowe pytania, możesz skontaktować się z nami za pomocą dostępnego czatu w naszym serwisie bądź za pośrednictwem Messengera lub Whatsappa.

Materiał zewnętrzny