Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Nie uniknie kary. Poszukiwany listem gończym 26-latek z Wodzisławia zatrzymany w Zgierzu

Policjanci Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób wodzisławskiej jednostki na terenie Zgierza zatrzymali 26-letniego mieszkańca Wodzisławia Śląskiego. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym, dlatego ukrywał się przed organami ścigania.

Nie uniknie kary. Poszukiwany listem gończym 26-latek z Wodzisławia zatrzymany w ZgierzuKPP Wodzisław Śląski
26-latek miał do odbycia dwie zaległe kary.

Policjanci ustalili, iż poszukiwany listem gończym mieszkaniec Wodzisławia Śląskiego ukrywa się na terenie Zgierza. 26-latek był poszukiwany w celu odbycia kary więzienia 14 miesięcy za wyłudzenie kredytu oraz 50 dni za składnie fałszywych zeznań.

- Młody oszust nie długo cieszył się wolnością. Dzięki skutecznej pracy wodzisławskich "poszukiwaczy" trafił za kratki, odsiedzi teraz zaległą karę. Poszukiwani listem gończym muszą mieć świadomość, że to tylko kwestia czasu, kiedy "znajdą" ich wodzisławscy policjanci. Niezależnie od tego, w której części Polski będą się ukrywali - przekazuje rzecznik prasowa jednostki, asp. szt. Małgorzata Koniarska.

Wodzisławscy "poszukiwacze" skutecznie skracają listę osób poszukiwanych. Dzięki ich zaangażowaniu w realizację zleconych im przez sąd czynności, poszukiwani trafiają za kratki, aby odsiedzieć zasłużoną karę.

źr. KPP Wodzisław Śląski

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].