Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Najgorętsza bitwa tego lata: ROGUE STYLE 3 - ALL STYLE BATTLE już w tą sobotę

Najgorętsza bitwa tego lata czyli bitwa na style taneczne już w najbliższą sobotę 26 sierpnia na Bulwarach Nadodrzańskich: ROGUE STYLE 3 - ALL STYLE BATTLE. Zapraszają: Raciborskie Centrum Kultury i KS Breaking Racibórz. Start: godzina 17:00

Najgorętsza bitwa tego lata: ROGUE STYLE 3 - ALL STYLE BATTLE już w tą sobotę
Bitwa taneczna z 2021 roku. Fot. T. Czech

Zasady są proste: nie ważne jaki styl tańca prezentujesz, stajesz na jednej tanecznej macie z innymi tancerzami i pokazujesz co w Twoim stylu najlepsze, sędziowie to oceniają, a publiczność nagradza brawami. A to wszystko przy muzyce na żywo, o którą zadba DJ Fim. Sędziować będą: Marysia Krzemień (SKAZA), Milena Kamińska (SKAZA), Arkadiusz Karcz aka Aro (KS Breaking). Prowadzenie imprezy: Mateusz Siepetowski aka Budzik i Mikołaj Pordzik aka Porro.

Na zwycięzców czekają nagrody!

Na koniec zapraszamy wszystkich na wspólną taneczną imprezę w stylu rogue.

Kategorie wiekowe:

Do 8 lat

9-12 lat

13-15 lat

Od 16 lat

Karta zgłoszenia do pobrania pod linkiem: https://tiny.pl/c7rsk 

Wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszenia prosimy przesłać na adres e-mail: ara@rck.com.pl

Wpisowe: 10 zł przelewem na konto Raciborskiego Centrum Kultury.

Dane do przelewu:

Raciborskie Centrum Kultury, ul. Chopina 21, 47-400 Racibórz

ING Bank Śląski o/Racibórz

12 1050 1070 1000 0023 5270 2886

W tytule: Rouge Style, imię i nazwisko uczestnika.

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/3M22jJQg3

źródło: RCK

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].