Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Góralskie show na czerwcówce w Nędzy. Baciary zgromadziły tłumy [ZDJĘCIA, RELACJA NA ŻYWO]

Trochę popa, rocka, biesiady, disco, muzycki na góralską nutę z charakterystycznym góralskim dialektem, hej! Zespół Baciary przyjechał do Nędzy, aby ubarwić swoim występem tegoroczną czerwcówkę. To pierwsze tak duże wydarzenie zorganizowane w tej gminie po majówce, która ostatnim razem odbyła się tam w 2019 roku.

Góralskie show na czerwcówce w Nędzy. Baciary zgromadziły tłumy [ZDJĘCIA, RELACJA NA ŻYWO]
Takich tłumów w Nędzy nie zgromadziło żadne wydarzenie od 2019 roku, kiedy odbyła się tam ostatnia majówka

Nędza przez trzy dni świętuje czerwcówkę. Zabawę rozpoczęto w Boże Ciało, o czym piszemy TUTAJ. Na piątek 9 czerwca zaplanowano koncert gwiazdy tegorocznego świętowania – zespołu Baciary, który zgromadził na terenie miejscowego boiska tłumy fanów, nie tylko z terenu tej gminy, ale całej okolicy. Wszak to jedyne tak duże wydarzenie organizowane w tym terminie w regionie. - Najlepszy zespół rozrywkowy na Podhalu. Wspaniała muzyka taneczna w połączeniu z folklorem góralskim - tak grupa reklamuje się w internecie. I trudno się z tym nie zgodzić, bo zabawa pod sceną trwała w najlepsze. Muzycy nie tylko śpiewali, ale i opowiadali liczne żarty dzięki czemu wydarzenie zyskało na wyjątkowości.

Dalszą część wydarzenia zaplanowano na sobotę 10 czerwca. O szczegółach piszemy TUTAJ.

Fragment koncertu relacjonowaliśmy "na żywo" za pośrednictwem Facebooka:

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Kasia2003 (31.0. * .153) 10.06.2023 00:34

Koncert super. Lepszy niż się spodziewałam. Ale organizacja w stylu zarządzania Nędzą - nędznie. Godzinna kolejka, niezależnie od tego czy chcesz kupić wodę dziecku, czy kiełbasę, czy piwo - aby każdy zobaczył nalewajacego piwo przyszłego wójta Gerarda.... bo wszystko musiało przechodzić przez niego... Promocja przez docieranie do podstawowych instynktów- w tym przypadku nieudana.