Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Przejechał po nodze 8-latka i groził, że zrobi to jeszcze raz. Sprawca miał kierować samochodem z rejestracją SR

Kryminalni z Zabrza proszą świadków o pomoc. Tymczasem rodzina poszkodowanego chłopca zapewnia sprawcę: Znajdziemy Cię!

Przejechał po nodze 8-latka i groził, że zrobi to jeszcze raz. Sprawca miał kierować samochodem z rejestracją SR
Chłopiec doznał złamania nogi. Kierowca odjechał z miejsca zdarzenia. Fot. Facebook.

6 czerwca w mediach społecznościowych pojawił się taki post:

W dniu wczorajszym na skrzyżowaniu ulic Spokojna i Cieszyńska w godz. Okolo 18.30 kierowca auta srebrny Ford focus nr.SR ... potrącił i przejechał po nodze mojego 8letniego syna Natana łamiąc mu kość strzałkową ,która trzeba było skręcić na śruby. Zwracam się do Pana aby stawił się Pan na komisariacie zanim ja Pana znajdę. Uciekłeś z miejsca wypadku odgrażając się dziecku że przejedziesz go jeszcze raz!!!!!!!!!!!! Bądź pewny że Cię znajdziemy. Udostępniamy jak najszerszej grupie bo zdarzają się różne przypadki ale takie zachowanie będzie rozliczone. Oferuje solidne wynagrodzenie za wskazanie sprawcy oraz miejsca zamieszkania.

Do zdarzenia doszło 5 czerwca w rejonie ulic Nocznickiego i Spokojnej w Zabrzu. Nad wyjaśnieniem sprawy pracują zabrzańscy kryminalni. - Osoby będące świadkami tego zdarzenia bądź posiadające wiedzę co do okoliczności proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym zabrzańskiej komendy tel. 47 8543 200, 47 8543 280 lub najbliższą jednostką Policji - czytamy w komunikacji Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].