Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Prezentowała swe wdzięki w fontannie na rynku w Rybniku [WIDEO]

Wodne wygibasy przerwała interwencja strażników miejskich. Funkcjonariusze pojechali na miejsce, kiedy operator miejskiego monitoringu zauważył w fontannie kobietę przybierającą fantazyjne pozy.

Prezentowała swe wdzięki w fontannie na rynku w Rybniku [WIDEO]
Na miejsce skierowano patrol straży miejskiej.

Zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu. Jak wskazuje data na nagraniu, wszystko działo się 13 maja, tuż przed 4:00. Kobieta leży w fontannie, machając nogami i podpierając podbródek na dłoniach. Później wędruje tam i z powrotem na czworakach, a następnie znów "pozuje". Mimo późnej pory swoim zachowaniem przyciąga kolejnych obserwatorów. Jeden z mężczyzn podchodzi, by pochlapać ją wodą. Inna kobieta nagrywa ją telefonem. Bohaterka nagrania, w skąpej odzieży, w środku nocy, kompletnie przemoczona, jednak temperatura najwyraźniej jej nie przeszkadzała.

Kiedy sytuację zauważył operator miejskiego monitoringu, skierował na miejsce patrol straży miejskiej. Strażnicy żartobliwie stwierdzają, że Rybek ma konkurencję, bo w fontannie pojawiła się Rusałka.

Wiele jest miejskich legend i przekazów o utopcach, skarbkach i rusałkach. Wszystkie one wabiły kusiły i wiodły na zatracenie. W Rybniku swych sił w roli rusałki postanowiła spróbować pewna kobieta, która prezentowała swe wdzięki w miejskiej fontannie. Niestety nie wiadomo czy wabiła adoratorów pięknem swego głosu czy tylko próbowała udowodnić, że świetnie się bawi - przekazuje rzecznik prasowy komendy, Dawid Błatoń, dodając, iż być może strażnicy uratowali pływaczkę przed poważną chorobą, której mogła się nabawić w wyniku nocnych kąpieli.

Oto nagranie z monitoringu:

7 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Jonin (46.214. * .146) 22.06.2023 20:51

@tixx no ale przynajmniej jest wesoło. W Wodzisławiu po zmroku łatwiej spotkać na rynku szczura niż człowieka.

~Antypispo (188.0. * .145) 22.06.2023 14:53

Jak zawsze bzdury straż wiejską powinna być jak najszybciej zlikwidowana szkoda pieniędzy wogule oni by się przydało jako pracownicy fizyczni podobno są braki czy to na kopalniach czy eko oknach ewentualnie jako drogowcy

~super (46.134. * .231) 10.06.2023 14:48

Brawo, pozytywna dziewczyna, straż wiejska musiała oczywiście zepsuć zabawę.

~Frywolnaa (109.123. * .92) 10.06.2023 08:55

Dlaczego jesteście nietolerancyjni?
Może ta pani poczuła się delfinem, czy złotą rybką, a może i hipopotamem, musiała się zanurzyć w wodzie!
Tolerancja dla wszystkich, nie tylko gejów.

tixx 08.06.2023 13:58

Jakie miasto taka "rusałka"

aus 08.06.2023 13:55

wiocha yno pierun wie czy to pl czy ua ? hehe

~Fontanek (80.238. * .39) 08.06.2023 13:17

Rusałki mają nadwagę? Pierwsze słyszę...