Nie wiesz, jak złożyć projekt do budżetu obywatelskiego na 2024 rok? Przyjdź na spotkanie

- Budżet obywatelski to okazja do zmiany swojego najbliższego otoczenia, zatem zachęcamy do twórczego działania! - podkreślają w rybnickim magistracie.

Nie wiesz, jak złożyć projekt do budżetu obywatelskiego na 2024 rok? Przyjdź na spotkanie
Punkt Informacji Miejskiej Halo! Rybnik mieści się przy ul. Sobieskiego 20 (fot. Halo Rybnik/ FB)

Nie wiesz, jak złożyć projekt do budżetu obywatelskiego na 2024 rok? Urząd Miasta w Rybniku zaprasza na spotkanie do halo!Rybnika, gdzie w tym pomogą: Jacek Hawel, dyrektor Centrum Inwestycji, Zenon Adamski z Centrum Edukacji i Kultury (w zakresie projektów edukacyjnych), Piotr Androsz, kierownik obiektu CRR Bushido (w zakresie projektów sportowych) i Sylwia Jaroch z Wydziału Polityki Społecznej. Będą tam dyżurować w czwartek 25 maja od 16.00 do 18.00.

- Już po raz jedenasty możecie zdecydować, na co zostanie wydana część budżetu Miasta Rybnika. W tej edycji to rekordowa kwota ponad 5 mln 700 tys. złotych. Dzięki budżetowi obywatelskiemu macie okazję zgłoszenia swoich pomysłów i szansę na ich realizację - zachęcają w rybnickim magistracie.

Przypomnijmy, że projekty dzielnicowe i ogólnomiejskie kulturalne, sportowe, społeczne, edukacyjne, ekologiczne i inne można przesyłać do 12 czerwca przez stronę www.budzet-obywatelski.rybnik.eu.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].