AKTUALIZACJA 27-latka trafiła do szpitala po zderzeniu trzech pojazdów w Bogunicach [ZDJĘCIA]

Jedna poszkodowana i ogromne straty, to bilans wypadku, do którego doszło we wtorkowe popołudnie na Raciborskiej w Bogunicach.

27-latka trafiła do szpitala po zderzeniu trzech pojazdów w Bogunicach [ZDJĘCIA]
Poszkodowana została przewieziona do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego. / fot. PSP Rybnik

W wyniku zderzenia trzech samochodów, jedna osoba trafiła do szpitala. To 27-letnia kobieta. Jak przekazał rzecznik rybnickiej straży pożarnej mł. asp. Wojciech Kasperzec, do wypadku doszło we wtorek (23.05.) około 17:40 na ulicy Raciborskiej w Bogunicach (gm. Lyski).

Straty oszacowano wstępnie na 150 tysięcy złotych. Przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśnia rybnicka drogówka. Szczegóły przekazała oficer prasowa rybnickiej policji, st. asp. Bogusława Kobeszko.

- 61-letni mieszkaniec powiatu rybnickiego kierujący dostawczym peugeotem, jadąc w kierunku Adamowic zjechał na przeciwległy pas ruchu. Uderzył następnie w fiata pandę, który wpadł w poślizg. Kierowała nim 21-letnia kobieta z powiatu rybnickiego. W dalszej kolejności kierowca peugeota uderzył w kolejny pojazd jadący z przeciwka, w wyniku uderzenia citroen wpadł do rowu.

Kierująca citroenem 27-latka z powiatu raciborskiego trafiła do szpitala z ogólnymi obrażeniami, jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

fot. Rybnik i okolice-Informacje drogowe 24H

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].