Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Za co ten mandat? Straż miejska z Rybnika wyjaśnia [ZDJĘCIA]

Kolejne przypadki niezgodnego z przepisami parkowania odnotowali rybniccy strażnicy miejscy. Publikują zdjęcia z tego typu zdarzeń, jednocześnie wyjaśniając, dlaczego doszło do naruszenia zasad.

Za co ten mandat? Straż miejska z Rybnika wyjaśnia [ZDJĘCIA]
Strażnicy przypominają kierowcom o obowiązujących przepisach / fot. Straż Miejska

Rybnicka straż miejska opublikowała kolejną fotorelację z cyklu "Mistrzowie parkowania", zaznaczając jednocześnie, że to działanie w celu edukowania kierowców, by nie popełniali tych błędów. Tak nie należy parkować:

Naruszenie warunków dopuszczalności postoju pojazdu na drodze dla pieszych

Niezastosowanie się pojazdem do znaku P-21

Niezastosowanie się pojazdem do znaku P-21

Postój w odległości mniejszej niż 10m od przejścia dla pieszych

Niezastosowanie się pojazdem do znaku P-21

Naruszenie warunków dopuszczalności postoju pojazdu na drodze dla pieszych

Niezastosowanie się pojazdem do znaku P-21

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Jebacwas (217.138. * .196) 20.05.2023 17:35
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~Twojstary (217.138. * .196) 19.05.2023 15:00
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu