Wirtualne biuro - jakie PKD?

Biura wirtualne cieszą się rosnącą popularnością wśród przedsiębiorców. Zastanawiasz się, nad prowadzeniem własnego e-biura? Sprawdź, jakie PKD obowiązuje dla wirtualnych biur, jakie wymagania należy spełnić i jak zbudować zaufanie klientów prowadząc nowoczesne usługi dla biznesu.

Wirtualne biuro - jakie PKD?

Czym jest wirtualne biuro?

Wirtualne biuro to sprawdzone na całym świecie rozwiązanie, które umożliwia przedsiębiorcom prowadzenie własnego biznesu bez wysokich nakładów finansowych. Usługi polegające na możliwości wynajęcia adresu do rejestracji działalności gospodarczej w urzędach, a także do korespondencji firmowej i celów promocyjnych pozwalają znacznie obniżyć koszty prowadzenia firmy przy jednoczesnym korzystaniu z adresu siedziby w prestiżowej lokalizacji. Wirtualne biuro Warszawa od lat wspiera przedsiębiorców w realizacji zawodowych planów oferując atrakcyjny adres siedziby w atrakcyjnej lokalizacji oraz profesjonalną obsługę korespondencji, usługi biegłego biura rachunkowego, doświadczonych specjalistów z kancelarii prawnej i kancelarii doradców podatkowych oraz wynajem nowoczesnych sal konferencyjnych. Wirtualne biuro to doskonała alternatywa dla tradycyjnego wynajmu lokalu biurowego, realne oszczędności oraz wsparcie doświadczonych specjalistów na każdym etapie prowadzenia działalności gospodarczej. 

Jakie PKD dla wirtualnego biura? O czym należy pamiętać zakładając e-biuro?

Wirtualne biuro to ciekawy pomysł na własny biznes, dlatego coraz więcej osób zastanawia się nad założeniem firmy oferującej innowacyjne usługi dla przedsiębiorców. Warto jednak pamiętać, że przy tego rodzaju działalności bardzo ważna jest lokalizacja. Im bardziej prestiżowy adres wirtualnego biura, tym większa szansa na zainteresowanie klientów ofertą. Lokal biurowy w dzielnicy słynącej z wysokich cen nieruchomości komercyjnych z pewnością przyciągnie przedsiębiorców, którym zależy na prestiżowym adresie siedziby. Jakie PKD dla wirtualnego biura? Dla działalności związanej z obsługą administracyjną biura według Polskiej Klasyfikacji Działalności obowiązuje dział 82. Biorąc pod uwagę charakter usług biura wirtualnego przedsiębiorcy wybierają PKD 82.11. Z czyli obsługa administracyjna biura związana z recepcją, obsługą personelu, odbieraniem poczty, usługami księgowymi i rachunkowymi, planowaniem finansowym. Decydując się na prowadzenie wirtualnego biura pamiętaj również o dostosowaniu nieruchomości do wymagań lokalu biurowego.

Usługi dla firm w wirtualnym biurze 

Profesjonalne biura wirtualne oferują przedsiębiorcom nie tylko możliwość rejestracji firmy pod wirtualnym adresem w prestiżowej lokalizacji. Osoby, które chcą założyć e-biuro muszą pamiętać o sporej konkurencji i zaoferowaniu klientom dodatkowych usług. W większości biur wirtualnych możliwe jest korzystanie z profesjonalnych usług księgowych, wirtualnego sekretariatu, doradztwa podatkowego, obsługi prawnej, pomocy w zakładaniu spółek oraz wynajmu sal konferencyjnych. Usługi korespondencji firmowej zwiększają możliwość pozyskiwania klientów, ponieważ przyjmowanie i odbieranie poczty jest wymaganiem stawianym podczas rejestracji spółki w wirtualnym biurze. Wynajem sali konferencyjnej przyciągnie przedsiębiorców, którzy potrzebują nowoczesnego pomieszczenia w prestiżowej lokalizacji do prowadzenia spotkań z kontrahentami, zebrań ze wspólnikami, szkoleń oraz rekrutacji. Usługi księgowe, doradztwo podatkowe i obsługa prawna także zwiększy zainteresowanie ofertę, zwłaszcza wśród prowadzących spółkę cywilną, komandytową, akcyjną i spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, którzy potrzebują wsparcia doświadczonych specjalistów na każdy etapie prowadzenia firmy. 

Wirtualne biuro to doskonała oferta dla przedsiębiorców i ciekawy pomysł na biznes, ale warto zadbać o usługi na najwyższym poziomie w atrakcyjnej cenie. 

Materiał zewnętrzny