Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pracuj w Eko-Oknach na stanowisku spawacza!

Łączenie metali znane było już w starożytności. Przechodząc ewolucję, stanowi dzisiaj jeden z najważniejszych działów techniki odpowiadający za opisywany proces. O firmie Eko-Okna S.A. słyszeli prawie wszyscy. Związane są z nią spójna wizja, transparentność i cele przekładające się na nieograniczone możliwości. Prowadzi ona stałą rekrutację pracowników, zarówno na stanowiska administracyjno-biurowe, jak i produkcyjne. Jednym z nich jest spawacz. Jego praca, choć trudna i wymagająca, może być źródłem satysfakcji. Świadczą o tym opinie wyrażane przez osoby pracujące w spawalni w Raciborzu.

Pracuj w Eko-Oknach na stanowisku spawacza!

Silna i profesjonalna grupa spawaczy jest jednym z najważniejszych filarów naszej firmy.

Poza określoną płacą, wszyscy spawacze mają pełny i komplementarny dostęp do oferowanych przez Eko-Okna benefitów. Są to między innymi: wyprawki dla noworodków, wsparcie psychologiczne, liczne konkursy, dopłaty do kart MulitiSport i wiele innych. Firma Eko-Okna niewątpliwie troszczy się o swoich pracowników. Oferuje umowę o pracę, możliwość jej podpisania bez okresu próbnego, atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie, premie miesięczne i świąteczne. Ponadto stwarza możliwości rozwoju, wypracowując tym samym przewagę pracowników na szeroko pojętym rynku pracy.

Zakres obowiązków:

• spawanie elementów stalowych metodą MIG/MAG,

• obsługę maszyn i narzędzi niezbędnych do pracy na danym stanowisku,

• dbanie o jakość i terminowość dostarczanych przez Ciebie elementów z uwzględnieniem określonej specyfikacji zamówienia.

Wymagania:

• aktualne uprawnienia na spawanie elektrodą metalową w osłonie gazów aktywnych (metoda MAG),

• aktualne uprawnienia na spawanie elektrodą metalową w osłonie gazów obojętnych (metoda MIG),

• doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

Chcesz poznać szczegóły pracy spawacza, ale także na innych oferowanych stanowiskach? Wyślij swoje CV na adres e-mail: rekrutacja@ekookna.pl lub skontaktuj się telefonicznie z Działem Rekrutacji, którego siedziba znajduje się w Kornicach (tel. 532 406 559).

Wszystkie aktualne oferty pracy znajdziesz na stronie internetowej www.praca.ekookna.pl/oferty-pracy

Materiał informacyjny partnera

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].