Upiecz ciasto dla potrzebujących

Wielkanoc nadchodzi szybkimi krokami. W wielu domach ruszyły przygotowania do świąt. Warto jednak pomyśleć o potrzebujących i sprawić im radość. Może upiec dla nich mazurek?

Upiecz ciasto dla potrzebujących
W Wielkanoc warto pomyśleć o potrzebujących. Fot. Pixabay

Upiecz ciasto dla potrzebujących 

Już trzeci raz rusza pieczenie ciast dla osób potrzebujących. Ugrupowanie Polska 2050 zachęca do przygotowania pysznych, domowych wypieków, ale też kolorowych pisanek, ozdób świątecznych, które zostaną przekazane jastrzębskim bezdomnym.

- Stowarzyszenie Polska 2050 nie zapomina o wykluczonych. Wszystkie smakołyki i inne upominki zostaną dostarczone potrzebującym. Niech te święta i dla nich będą radosne, niech dadzą im nadzieję na lepsze jutro. Mieszkańcy Jastrzębia chętnie angażują się w tego typu przedsięwzięcia. Wierzę, że i w tym roku tak będzie i te święta osłodzimy, ale i damy nadzieję - mówi Iwona Kalita z ugrupowania Polska 2050.

 Każdy, kto chce przygotować słodkości, może kontaktować się pod numerem telefonu: 791 329 755 lub pisząc wiadomość za pośrednictwem portalu Facebook.  Ciasto przyjmowane jest do Wielkiego Piątku.

 

 

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~do_niżej (46.134. * .83) 01.04.2023 15:33

~Marysieńka (87.101. * .98)
super komentarz
tylko ostatnie zdanie
tak miało brzmieć
"Pasożyt to też stworzenie partii pis" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


~Marysieńka (87.101. * .98) 01.04.2023 15:18

Wspieraj patoli. Gotuj,rób zakupy piecz ciasta. Pańcia ma na cigarety ale jest biedna więc OPS, sklep dobra i ciasti dla ksiezniczki. Dlaczego ? Bo tak . Ona i jej podobni nie urodzili się żeby pracować. Pasożyt to też stworzenie boze.