Prezydent Anna Hetman z powołaniem do komitetu. Odebrała je od marszałka Chełstowskiego

- Spotkanie było krokiem w kierunku skutecznego wykorzystania funduszy europejskich dla województwa śląskiego - komentuje prezydent Anna Hetman powołanie do komitetu monitorującego program dla Śląskiego.

Prezydent Anna Hetman z powołaniem do komitetu. Odebrała je od marszałka Chełstowskiego
Podczas spotkania marszałek Jakub Chełstowski wręczył powołania członkom komitetu monitorującego program „Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027”.

W Urzędzie Marszałkowskim odbyło się pierwsze posiedzenie Komitetu Monitorującego Program Funduszy Europejskich dla Śląskiego. Spotkanie miało na celu przedstawienie Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2021-2027 oraz omówienie ich skutecznego i efektywnego wykorzystania.

Marszałek Jakub Chełstowski wręczył powołania członkom komitetu monitorującego program „Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027”. Wszyscy jego członkowie, w tym prezydent miasta Jastrzębie-Zdrój Anna Hetman, pracują z nadzieją, że fundusze trafią do miast i gmin jak najszybciej. W ramach programu Funduszy Europejskich przewidziane są środki na wiele dziedzin życia, takie jak ochrona środowiska, rozwój infrastruktury, wsparcie przedsiębiorczości, kultura oraz transformację regionu.

- Spotkanie było krokiem w kierunku skutecznego wykorzystania funduszy europejskich dla województwa śląskiego. Jestem przekonana, że dzięki pracy Komitetu Monitorującego oraz zaangażowaniu wszystkich zainteresowanych stron, uda się osiągnąć zamierzone cele i przynieść wymierne korzyści dla mieszkańców Jastrzębia-Zdroju, jak i całego regionu - mówiła po spotkaniu prezydent Anna Hetman.

Celem Komitetu Monitorującego Program Funduszy Europejskich dla Śląskiego 2021-2027 jako organu opiniodawczo-doradczego jest zapewnienie, aby wykorzystanie tych środków było jak najbardziej efektywne i przyniosło korzyści dla mieszkańców regionu.

Ludzie

Anna Hetman

Prezydent Jastrzębia-Zdrój

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~adolda (31.174. * .129) 28.03.2023 21:16
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Przecież to kolejny krok do wygodnego fotela w parlamencie. Wtajemniczeni wiedzą , że szykuje się ucieczka z upadłego miasta.

~Pancernik (146.70. * .153) 28.03.2023 18:17
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Niech UE skontroluje ten absurd i piramidalne marnotrastwo, jakim jest Laznia.

~MamyŁaźnie (89.64. * .199) 28.03.2023 14:59

PO co nam te fundusze???
PRZECIEŻ MAMY ŁAŹNIE I TĄ Z TURZY ŚL.