Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wybrała się do wodzisławskiej galerii na "darmowe zakupy". Rozpoznajesz ją? [ZDJĘCIA]

Wodzisławscy śledczy prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży ubrań. Do zdarzenia doszło 13 lutego br. w jednym ze sklepów centrum handlowego przy ul. Targowej w Wodzisławiu Śląskim. Policja zdecydowała opublikować wizerunek podejrzanej zarejestrowany przez kamery monitoringu.

Wybrała się do wodzisławskiej galerii na "darmowe zakupy". Rozpoznajesz ją? [ZDJĘCIA]
Kobieta nie zapłaciła za odzież wartą blisko 670 złotych / fot. Policja

Nieustalona do tej pory kobieta, 13 lutego 2023 roku, w jednym ze sklepów w centrum handlowym mieszczącym się przy ulicy Targowej w Wodzisławiu Śląskim dokonała kradzieży sukienek, koszulek oraz swetra, o łącznej wartości blisko 640 złotych. Jej wizerunek został zarejestrowany przez kamery monitoringu sklepowego.

Policja opublikowała zdjęcia sprawczyni kradzieży. Jeśli rozpoznajesz kobietę, powiadom funkcjonariuszy osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim, telefonicznie, dzwoniąc pod numer: 47 85 55 266 lub wyślij informację: kryminalny@wodzislaw.ka.policja.gov.pl.

fot. Policja

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Idobrze (46.204. * .82) 05.04.2023 23:00

Każdy przestępca powinien być tak ładnie przedstawiony publice.

~ŚlonzokOpcjaŚlaska (5.173. * .244) 27.03.2023 09:27
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Do Polak: bardzo dobrze że publikują wizerunek. Wasze złodziejami tradycje trzeba wyplenic.

~Polak (46.134. * .251) 27.03.2023 09:15
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Dlaczego publikujcie wizerunek!