Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Emilia Franica w The Voice Kids. Trafiła do drużyny Dawida Kwiatkowskiego

Kolejna podopieczna Elżbiety Biskup, córka znanego raciborskiego trenera tenisa ziemnego - Bartosza Franicy, wystąpiła 18 marca w show muzycznym w TVP 2. Zaśpiewała tam utwór Shawn Mendes „When Your’e Gone”.

Emilia Franica w The Voice Kids. Trafiła do drużyny Dawida Kwiatkowskiego
Emilia Franica z Dawidem Kwiatkowskim w The Voice Kids

Ale stylówka! - pochwalili strój Emilii jurorzy Tomson i Baron. E. Franica ma 12 lat, a eksperci ocenili, że dziewczyna „ma takie głosisko, taką kontrolę, a nie jest to łatwe zachować spokój w piosence”. - U ciebie było stabilnie. Już w takim wieku jest taka skala, te doły były bardzo pewne. Co się wydarzy za lat parę? - Tomson i Baron wróżyli jej przyszłość.

- Masz taką głębię w swoim głosie, że doskonale wypełnisz moją drużynę. Wymarzyłem sobie ciebie - przyznał Dawid Kwiatkowski, który wybrał Emilię.

Stwierdził, że jej głębia głosu jest rzadko spotykana, co jest dlań ekscytujące.

Emilia pytana przez Tomasza Kamela, czy marzyła o tym, by być podopieczną Dawida Kwiatkowskiego, przyznała, że bardzo, bo ten ma bardzo ładną barwę głosu i jest wspaniałym człowiekiem.

Rodzice Emilii Franicy kibicowali jej w studiu

Czytaj także:

https://www.nowiny.pl/wiadomosci/218201-emilia-franica-z-kornowaca-wystapi-w-the-voice-kids.html

Ludzie

Elżbieta Biskup

Nauczyciel Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu, Radna Powiatowa

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].