Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Co jest za zamkniętymi drzwiami? Niespodziewany przebieg interwencji policji w Żorach

Policjanci zostali wezwani do jednego z barów na terenie miasta. Doszło do kradzieży gotówki z kasetki. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić pozostałe pomieszczenia w lokalu. Sprawa może się skończyć wysoką karą finansową.

Co jest za zamkniętymi drzwiami? Niespodziewany przebieg interwencji policji w Żorach
Za urządzanie gier na nielegalnych automatach grożą dotkliwe kary finansowe / fot. Policja

W kasetce brakowało 400 złotych. Pracownica jednego z żorskich barów, w piątek o 3:00, kiedy odkryła kradzież, wezwała policję.

- W czasie rozliczania utargu okazało się, iż brakuje części pieniędzy. Kobieta podejrzewając, kto jest za to odpowiedzialny bardzo dobrze opisała określonych klientów - przekazuje rzecznik komendy w Żorach, asp. Marcin Leśniak.

W trakcie rozmowy policjanci zwrócili uwagę na zamknięte pomieszczenie, które na co dzień jest dostępne dla klientów. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić, co jest wewnątrz, znaleźli dwie maszyny do gier hazardowych. Oba urządzenia zostały zabezpieczone, a sprawą zajmie się Krajowa Administracja Skarbowa.

Za urządzanie gier na nielegalnych automatach grożą dotkliwe kary finansowe - 100 tysięcy złotych od każdej takiej maszyny, a także 3 lata więzienia, przypomina żorska policja.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].