Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Podejrzane zachowanie wzbudziło czujność świadka. Trzech zatrzymanych z narkotykami w Krzanowicach

Krzyżanowiccy policjanci przechwycili dużą ilość narkotyków, które mogły trafić na ulice miasta. Przy zatrzymanym 22-latku stróże prawa zabezpieczyli prawie 50 działek dilerskich marihuany oraz 3 gramy substancji psychotropowej Alfa PiHP.

Podejrzane zachowanie wzbudziło czujność świadka. Trzech zatrzymanych z narkotykami w Krzanowicach
Za posiadanie narkotyków grozi kara do trzech lat więzienia. / fot. Policja

Na widok policji wpadli w zdenerwowanie. Trzy młode osoby zostały zatrzymane w miniony poniedziałek (13.03.) około 19:00, po telefonie od świadka, który zwrócił uwagę na "podejrzane zachowanie pasażerów audi". W Krzanowicach na ul. Kolejowej zastali wskazane osoby.

W pojeździe ujawniono prawie 50 działek dilerskich marihuany oraz 3 gramy substancji psychotropowej Alfa PiHP. Do aresztu trafiła 20-letnia kobieta oraz dwóch mężczyzn w wieku 22 i 26 lat - przekazuje rzecznik raciborskiej policji, nadkom. Mirosław Szymański. 

Do posiadania narkotyków przyznał się 22-latek. Prokurator, na wniosek raciborskich śledczych, zastosował wobec niego policyjny dozór. Grozi mu kara więzienia.

fot. Policja

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].