Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Szkoła muzyczna w Raciborzu zaprasza na weekendowe warsztaty dla zespołów instrumentalnych i chóru

- Już 17 marca br., rozpoczną się w naszej szkole Weekendowe warsztaty dla zespołó instrumentalnych i chóru - informuje Państwowa Szkoła Muzyczna w Raciborzu.

Szkoła muzyczna w Raciborzu zaprasza na weekendowe warsztaty dla zespołów instrumentalnych i chóru
- W warsztatach mogą wziąć udział absolwenci naszej szkoły. Noclegi w szkole - każdy uczestnik przynosi: karimatę, śpiwór i przybory toaletowe - informują organizatorzy.

Harmonogram:

  • 17-19 marca 2023 r.

- zespół instrumentów dętych, zespół jazzowy - prowadzący Klaudiusz Jania

  • 24-26 marca 2023 r.

- zespół instrumentów smyczkowych - prowadzący Filip Huget

  • 31 marca - 2 kwietnia 2023 r.

- chór - prowadząca Beata Bednarz

Zapisy i opłaty w sekretariacie.

regulamin warsztatów
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].