Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

WOŚP Jastrzębie-Zdrój 2023. Znamy ostateczny wynik zbiórki pieniędzy

- Możemy być z siebie dumni! Po raz kolejny pokazaliśmy jakie wielkie mamy serca. Dziękujemy wszystkim mieszkańcom - bez was nie byłoby tak kolorowo i radośnie - komentuje Jarosław Potępa, szef jastrzębskiego sztabu WOŚP 

WOŚP Jastrzębie-Zdrój 2023. Znamy ostateczny wynik zbiórki pieniędzy
Podczas tegorocznego finału na ulicach Jastrzębia-Zdroju kwestowało prawie 250 wolontariuszy. Wynik zbiórki to dokładnie 182 199,44 zł. Fot. UM Jastrzębie-Zdrój.

Jastrzębski sztab rozliczył 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. - Zebraliśmy ponad 182 tysięcy złotych. Na kwotę składają się datki z puszek, licytacji Allegro oraz wirtualnej skarbonki. Do wylicytowania było m.in. spotkanie z zespołem Batna, przejażdżka miejskim rowerem z prezydent Anną Hetman, spływ rzeką Szotkówką czy wizyta w Parlamencie Europejskim - informuje Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Raperkaklasztorna (89.64. * .98) 17.03.2023 14:53

Znakomicie!