Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Firma produktowa SOFTSWISS udzieliła wsparcia przy organizacji konferencji dla testerów oprogramowania we Wrocławiu

Międzynarodowa firma produktowo-technologiczna SOFTSWISS udzieliła wsparcia imprezie, istotnej dla testerów oprogramowania w Polsce. Mowa tu o wydarzeniu test:fest, które odbyło się kilka dni temu we Wrocławiu. Jest to konferencja o 7-letniej historii, podczas której miejscowi specjaliści z branży IT oraz referenci z innych krajów dzielą się ze sobą doświadczeniem zawodowym, zasadami i narzędziami, które na co dzień wykorzystują w swojej pracy.

Firma produktowa SOFTSWISS udzieliła wsparcia przy organizacji konferencji dla testerów oprogramowania we Wrocławiu

SOFTSWISS, znany producent oprogramowania, wystąpiła na test:fest w charakterze złotego partnera i przedstawiła i przedstawiła pierwszą trójkę аktualnych ofert pracy dla testerów w swoim zespole. Są to Senior Manual QA Engineer, Senior QA Automation Engineer (iGaming Platform), Middle QA Engineer. Firma rozwija swoje centra programistyczne na całym świecie, ale niejednokrotnie podkreślała, że polski rynek pracy jest dla niej jednym z priorytetowych i stawia na wysoki poziom lokalnych specjalistów z branży IT.

Do pracy na polskim rynku SOFTSWISS zapewnia programistom, testerom, analitykom, kierownikom projektów i innym pracownikom komfortowe centrum programistyczne w Poznaniu. W firmie dobrze funkcjonuje system pracy zdalnej i pracownicy mają prawo samodzielnie wybrać format pracy – pracę zdalną lub pracę w biurze.

Takie konferencje, jak test:fest są niezbędne dla naszej wspólnoty zawodowej, aby jej członkowie mogli wymieniać się doświadczeniem, awansować i rozwijać się. Zawód testera oprogramowania dla wielu specjalistów staje się prawdziwą przepustką do sfery technologii informacyjnych. Jest to ten unikalny przypadek, kiedy człowiek może od zera zdobyć wszystkie potrzebne umiejętności i zacząć budować swoją karierę w branży IT. Dla naszej firmy ważne jest, aby pozostawać w kontakcie z lokalnymi wspólnotami IT, dlatego z radością udzieliliśmy wsparcia organizacji konferencji we Wrocławiu. Takie wydarzenia stanowią także wspaniałą możliwość, aby zapoznać się z lokalnymi specjalistami, a my zawsze szukamy nowych utalentowanych pracowników, którzy wzmocnią nasz międzynarodowy zespół - opowiada Natalia Perkowska, Head of Acquisition w SOFTSWISS.

DLA INFORMACJI

SOFTSWISS – międzynarodowa firma produktowo-technologiczna z 10-letnim doświadczeniem i oficjalnymi oddziałami w Polsce, na Malcie, w Gruzji i na Białorusi. Liczba pracowników SOFTSWISS przekroczyła już 1400. SOFTSWISS jako pierwsza firma na świecie stworzyła rozwiązanie do pracy z kryptowalutami w sferze rozrywek online.

W 2022 roku firma otrzymała nagrodę SIGMA Europe w kategorii ,,Miejsce pracy roku” i nagrodę SIGMA CIS w kategorii ,,Best affiliate tracking software”. A w 2021 roku SOFTSWISS została wyróżniona nagrodami w kategoriach ,,Najlepsza firma roku pod względem obsługi klienta” na International Gaming Awards (IGA) i ,,Najlepsza obsługa klienta roku” na Starlet Awards. Pracownicy SOFTSWISS byli zwycięzcami w kategoriach: ,,Liderstwo”, ,,Produkty i innowacje” i ,,Pracownik roku”.

Tekst sponsorowany