Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wyróżnij się na tle konkurencji i zamów oryginalną etykietę na Designer.pl

Dzisiaj świat reklamy pędzi do przodu. Producenci żywności, kosmetyków czy innych produktów do codziennego użytku prześcigają się w walce o klienta. Tymczasem badania jasno pokazują, że konsument nim sięgnie po produkt musi go po prostu … zauważyć. Stąd tam ważne jest to, jak wygląda nasza etykieta. Jeśli szukasz kreatywnego pomysłu, który opakuje Twój produkt, to nie mogłeś lepiej trafić! Zapraszamy do lektury poniższego materiału, w którym przybliżamy jak zamówić oryginalną etykietę.

Wyróżnij się na tle konkurencji i zamów oryginalną etykietę na Designer.pl

Etykieta - jak wyróżnić się na rynku?

Zastanawiasz się jaka powinna być idealna etykieta? To proste!

 • Kolorowa i czytelna a jednocześnie oryginalna. Dzisiaj konsumenci oczekują od firm kreatywności. Dystans i poczucie humoru sprzyjają zakupom.
 • Etykieta powinna być schludna. Powinna więc poza ciekawą kolorystyką zawierać również niezbędne informacje i nadmiernie nie bodźcować konsumenta.
 • Powinna oddawać ducha Twojej firmy a więc nawiązywać do tego czym się zajmujesz. 
 • I przede wszystkim powinna odróżniać Cię od konkurencji.

By zaprojektować taką etykietę, która uwzględnia wszystkie powyższe wymagania i prezentuje świeże spojrzenie na markę warto więc skorzystać z platformy łączącej świetnych specjalistów z Klientami. O korzyściach przeczytasz poniżej. 

Jak działa projektowanie etykiet z Designer.pl?

Projektowanie etykiet nigdy nie było jeszcze tak proste. W designer.pl odbywa się ono w tzw. Trybie konkursowym. Na czym to polega? To 3 proste kroki:

 • Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt etykiety.
 • Graficy z całej Polski zaczynają projektować etykiety dla Ciebie.
 • Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów etykiet.

Jakie są zalety takiego rozwiązania? 

 • Otrzymujesz gotowe projekty a nie zarysy.
 • Ilość projektów zależy od Ciebie i ustalonego budżetu a nie kreatywności grafika na etacie agencji.
 • Unikasz formalności związanych z podatkami i umowami z grafikami. Designer załatwia to za Ciebie a Ty rozliczasz się bezpośrednio z portalem. 
 • Twój budżet uwzględnia wszystkie koszty!

Czy nie brzmi to interesująco? Sprawdź więc już dzisiaj możliwości wchodząc w poniższy link: https://www.designer.pl/projektowanie-etykiet

Materiał zewnętrzny