Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Barwinok z Winnicy na Ukrainie ponownie wystąpi Raciborzu [ZAPOWIEDŹ]

Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu ludowego Barwinok z ukraińskiej Winnicy, który ponownie zawita do Raciborza 13 kwietnia (czwartek). Zespół zagra dwa koncerty: o godz. 10:00 dla uczniów raciborskich szkół, a o 18:00 koncert galowy dla mieszkańców.

Barwinok z Winnicy na Ukrainie ponownie wystąpi Raciborzu [ZAPOWIEDŹ]

BARWINOK to jeden z najlepszych młodzieżowych zespołów ludowych na Ukrainie, nagradzany wielokrotnie poza granicami kraju. Ich występy są cenione nie tylko na Ukrainie i w Polsce, ale także w całej Europie.

Fantastyczne układy taneczne i niesamowita sprawność młodych tancerzy, przeradzają się niezwykłe widowisko. Młodzi Ukraińcy nie tylko świetnie tańczą, ale też śpiewają. W swoim repertuarze mają także polskie pieśni. Swoje występy urozmaicają także grą na bębnach. Momentami na scenie pojawia się aż 60 tancerzy!

https://www.youtube.com/watch?v=u_SLRT7eAd4&t=45s 

Honorarium za koncert zespół przeznacza na pomoc walczącej Ukrainie

Bilety w cenie 30,- 20,- do nabycia w kasach RCK oraz na https://biletyna.pl/event/view/id/249863 

Wejścia zbiorowe dla szkół: bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasach RCK.

Honorowane są raciborskie karty: ,,Senior 60+'', ,,Rodzina +''

Link do wydarzenia na FB: https://fb.me/e/16bBfIRHz 

źródło: RCK

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].