Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Nowe łazienki w wodzisławskiej "Budowlance" będą kosztować 600 tysięcy złotych

28 lutego w Starostwie Powiatowym w Wodzisławiu Śląskim podpisano umowę na realizację zadania: „Modernizacja łazienek na I i II piętrze w Zespole Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Pszowskiej 92”. Inwestycja została wyceniona przez wykonawcę na kwotę 600 tysięcy złotych. Termin realizacji to koniec maja tego roku.

Nowe łazienki w wodzisławskiej "Budowlance" będą kosztować 600 tysięcy złotych
Na zdjęciu dyrektor ZST w Wodzisławiu Śląskim Czesław Pieczka, Kamil Nędza z firmy Faktoria CD i Starosta Wodzisławski Leszek Bizoń.

Zakres robót obejmuje roboty rozbiórkowe i demontażowe, demontaż grzejników – do ponownego montażu, wykonanie nowych ścianek działowych, wykonanie instalacji wod.-kan., wykonanie instalacji elektrycznej, wykonanie tynków wewnętrznych oraz warstw wyrównujących, wykonanie posadzek, wykonanie sufitów podwieszanych, ułożenie płytek gresowych ściennych i podłogowych, malowanie sufitów, montaż urządzeń sanitarnych, wentylatorów, ogrzewaczy wody, ponowny montaż grzejników, montaż zabudowy HPL kabin oraz osłon grzejników, obustronny montaż „kopaczy” na drzwiach łazienek oraz regulację drzwi i naprawę zamków oraz zawiasów drzwi łazienek.

Umowy podpisali starosta wodzisławski Leszek Bizoń, dyrektor Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim Czesław Pieczka oraz Kamil Nędza z firmy Faktoria CD Sp. z o. o. z Golasowic, która odpowiada za realizację zadania. Inwestycja ma być gotowa do 28 maja 2023 r.

źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śl., oprac. ż

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Klamkazapadła (87.101. * .96) 04.03.2023 02:12

Nauczyciele będą mieli złote klamki...

~Qwerty24 (80.238. * .152) 03.03.2023 23:45

za 600 tyś :) masakra