Włamywacze poszukiwani. Spowodowali ogromne straty. Rozpoznajesz ich? Daj znać policji [ZDJĘCIA]

Komisariat Policji w Gorzycach prowadzi dochodzenie w sprawie kradzieży z włamaniem do siedziby firmy znajdującej się w Łaziskach. Sprawców przestępstwa zarejestrowały kamery monitoringu, policja zdecydowała o publikacji ich wizerunków.

Włamywacze poszukiwani. Spowodowali ogromne straty. Rozpoznajesz ich? Daj znać policji [ZDJĘCIA]
Sprawcami, których wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu są trzy osoby, dwaj mężczyźni i kobieta. / fot. KPP Wodzisław Śląski

Śledczy z Komisariatu Policji w Gorzycach prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży z włamaniem. Do przestępstwa doszło 26 listopada 2022 roku. Sprawcami, których wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu są trzy osoby, dwaj mężczyźni i kobieta.

Wyłamali okno piwniczne, którędy dostali się do wnętrza siedziby firmy znajdującej się przy ul. Powstańców Śląskich w Łaziskach. Skradli gotówkę, elektronarzędzia, szlifierki kątowe, laptopy i urządzenie medyczne powodując straty w wysokości około 40 tys. złotych na szkodę dwóch pokrzywdzonych.

Do tej pory nie udało się ustalić danych osobowych sprawców, dlatego policja zdecydowała się opublikować zdjęcia z monitoringu, jednocześnie zwracając się z apelem o kontakt do wszystkich osób, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości podejrzanych. 

Kontakt z Komisariatem Policji w Gorzycach z siedzibą w Rogowie przy ulicy Czyżowickiej 4 osobiście, telefonicznie pod numerem: 47 85 555 10 lub wysyłając wiadomość na adres e-mail: gorzyce@wodzislaw.ka.policja.gov.pl.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Edzia (89.64. * .183) 27.03.2023 05:53

Jedno zdjęcie na którym i tak nie wyraźnie widać

~amant (46.204. * .20) 28.02.2023 11:32

czajnik kradnie ? to chyba z podkarpacia przyjechał