Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Włamywacze poszukiwani. Spowodowali ogromne straty. Rozpoznajesz ich? Daj znać policji [ZDJĘCIA]

Komisariat Policji w Gorzycach prowadzi dochodzenie w sprawie kradzieży z włamaniem do siedziby firmy znajdującej się w Łaziskach. Sprawców przestępstwa zarejestrowały kamery monitoringu, policja zdecydowała o publikacji ich wizerunków.

Włamywacze poszukiwani. Spowodowali ogromne straty. Rozpoznajesz ich? Daj znać policji [ZDJĘCIA]
Sprawcami, których wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu są trzy osoby, dwaj mężczyźni i kobieta. / fot. KPP Wodzisław Śląski

Śledczy z Komisariatu Policji w Gorzycach prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży z włamaniem. Do przestępstwa doszło 26 listopada 2022 roku. Sprawcami, których wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu są trzy osoby, dwaj mężczyźni i kobieta.

Wyłamali okno piwniczne, którędy dostali się do wnętrza siedziby firmy znajdującej się przy ul. Powstańców Śląskich w Łaziskach. Skradli gotówkę, elektronarzędzia, szlifierki kątowe, laptopy i urządzenie medyczne powodując straty w wysokości około 40 tys. złotych na szkodę dwóch pokrzywdzonych.

Do tej pory nie udało się ustalić danych osobowych sprawców, dlatego policja zdecydowała się opublikować zdjęcia z monitoringu, jednocześnie zwracając się z apelem o kontakt do wszystkich osób, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości podejrzanych. 

Kontakt z Komisariatem Policji w Gorzycach z siedzibą w Rogowie przy ulicy Czyżowickiej 4 osobiście, telefonicznie pod numerem: 47 85 555 10 lub wysyłając wiadomość na adres e-mail: gorzyce@wodzislaw.ka.policja.gov.pl.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Edzia (89.64. * .183) 27.03.2023 05:53

Jedno zdjęcie na którym i tak nie wyraźnie widać

~amant (46.204. * .20) 28.02.2023 11:32

czajnik kradnie ? to chyba z podkarpacia przyjechał