Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Urzędnicy z Godowa roznoszą decyzje podatkowe

Urząd Gminy Godów informuje, że rozpoczęła się akcja roznoszenia decyzji w sprawie podatku od nieruchomości, podatku rolnego, podatku leśnego, łącznego zobowiązania pieniężnego na rok 2023 oraz zawiadomień o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Urzędnicy z Godowa roznoszą decyzje podatkowe
Decyzje roznoszą pracownicy godowskiego urzędu gminy. Każdy z nich posiada przy sobie ważną legitymację pracowniczą. (fot. UG w Godowie)

Dystrybucja decyzji i zawiadomień trwa od końca stycznia i zakończy się 28 lutego. Decyzje roznoszą pracownicy godowskiego urzędu gminy. Każdy z nich posiada przy sobie ważną legitymację pracowniczą. Nie mają prawa pobierać od mieszkańców jakichkolwiek kwot pieniężnych, a na żądanie mieszkańca mają obowiązek się wylegitymować.

W przypadku, gdy decyzja nie zostanie doręczona, to zostanie ona przesłana do podatnika/właściciela nieruchomości za pośrednictwem Poczty Polskiej.

- Jest to pierwsza zorganizowana w taki sposób akcja. Przyświeca jej przede wszystkim obniżenie kosztów funkcjonowania Urzędu. Mamy nadzieję, że ta forma doręczania zostanie zaakceptowana przez naszych mieszkańców - słyszymy w Urzędzie Gminy Godów. Dodatkowe informacje udzielane są pod nr telefonu: 32 47 65 065 wew. 44, 29, 10.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~LewoŚwiat (193.200. * .16) 15.02.2023 07:22

I dobrze robią. Ile u Was wzrósł podatek od domu jednorodzinnego? U nas o jakieś 15,2 %, ale to z małym udziałem "chlywików" na posesji :))))