Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Studniówka IV LO w Rybniku 2023 [ZDJĘCIA]

Uczniowie IV LO wybrali na miejsce swojej studniówki "Biały Dom" w Czerwionce. Zobaczcie, jak się prezentowali na balu maturalnym.

Studniówka IV LO w Rybniku 2023 [ZDJĘCIA]
Uczennice IV LO w Rybniku: Emilia Kostelnik, Emilia Kupka, Patrycja Korbel, Martyna Zając (studniówka, 4.02.2023 r.).

Studniówkę IV LO w Rybniku otworzyła dyrektor Małgorzata Wróbel. Pani dyrektor, patrząc na piękne kobiety i przystojnych młodych mężczyzn, stwierdziła, że aż trudno uwierzyć, że to ci sami ludzie, którzy przecież nie tak dawno temu zaczęli naukę w szkole. Uśmiechnięci, pewni siebie... nijak nie przypominają przerażonej młodzieży sprzed kilku lat.

Małgorzata Wróbel podkreśliła, że studniówka to "jedyny w swoim rodzaju bal". - Nigdy już takiego nie będzie... Głęboko wierzę, że nikt z was nie powtórzy studniówki za rok - powiedziała, wzbudzając śmiech uczniów. Potem przyszedł czas na toast, kwiaty i poloneza. W galerii publikujemy obszerną fotorelację z oficjalnej części Studniówki IV LO im. Mikołaja Kopernika w Rybniku A.D. 2023.

Na studniówce IV LO w Rybniku nie zabrakło poloneza w wykonaniu uczniów i nauczycieli. Na zdjęciu dyrektor Małgorzata Wróbel i uczeń Olivier Dobrzeniecki.