Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Studniówka na "Skalnej". Zespół Szkół Licealnych i Technicznych w Rydułtowach zatańczył poloneza [WIDEO, ZDJĘCIA]

Tegoroczni maturzyści z Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych w Rydułtowach wraz z osobami towarzyszącymi, nauczycielami i rodzicami wzięli udział w wystrzałowej studniówce. Bawiły się klasy 4A oraz 4B. 

Studniówka na "Skalnej". Zespół Szkół Licealnych i Technicznych w Rydułtowach zatańczył poloneza [WIDEO, ZDJĘCIA]
Klasy 4A i 4B Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych w Rydułtowach bawiły się w domu przyjęć Premium.

Studniówka na "Skalnej". Zespół Szkół Licealnych i Technicznych w Rydułtowach zatańczył poloneza [WIDEO, ZDJĘCIA]

Uczniowie liceum na "Skalnej" na studniówkę wybrali dom przyjęć Premium w Radlinie. Rozpoczęli bal maturalny powitaniem grona pedagogicznego wraz z dyrekcją szkoły oraz wychowawcami dwóch maturalnych klas: 4A Katarzyną Czekałą oraz 4B Eugeniusza Gwoździa i Mariolę Majer. 

- Na ten wieczór czekaliśmy przez cztery lata. Już tylko 100 dni dzieli nas od egzaminów maturalnych. Matura, czujecie ten dreszczyk emocji, obawy, a może satysfakcję, że właśnie dobiega końca kolejny etap naszego życia? Odłóżmy na bok wszelkie rozważania, by naszym udziałem stała się dobra zabawa - mówiły prowadzące Natalia Drózd z klasy 4D oraz Magdalena Kołaczyk z klasy 4B, zapraszając do oficjalnego otwarcia balu maturalnego dyrektor Mirelę Szymczak. 

- Marek Grechuta i Kamil Bednarek śpiewali słowa piosenki "Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy". Wyjątkowo dzisiaj nie zgodzę się z tymi słowami. Ważna jest ta chwila, tu i teraz. To, że tak pięknie wyglądacie. To, że jesteście tak uśmiechnięci, a niektórych nawet nie poznałam. To, że jesteśmy tutaj z wami. Właśnie to jest ten moment i ta chwila, wykorzystajcie ją, bo już się nie powtórzy. Carpe diem, jak mówił Horacy - powiedziała dyrektor ZSLiT Mirela Szymczak, również z lekką tremą, bo to jej pierwsza studniówka w roli dyrektora "Skalnej". 

Uczniowie zaprosili grono pedagogiczne do staropolskiego poloneza, do muzyki Wojciecha Kilara z filmu "Pan Tadeusz". Później nastąpił symboliczny toast i tak rozpoczęła się zabawa do białego rana, o którą zadbał DJ Artur Szymiczek, doświadczony w prowadzeniu balów maturalnych. 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~matura2003 (46.204. * .148) 04.02.2023 08:47
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Powiem szczerze,że podobacie mi się najbardziej z wszystkich studniówek z regionu.Dziewczyny piękne,w rozpuszczonych włosach a nie w jakichś kokach nie z tej epoki,makijaż lekki,sukienki rewelacja a panowie cóż tu dużo mówić,przystojni i młodzi,wyglądający na swoje lata wszyscy.Rewelacja i powodzenia na maturze,pokażcie,że ta szkoła ma potencjał a nie tylko Wodzisław