Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Utrudnienia w Kokoszycach. Policja kieruje ruchem [ZDJĘCIE]

Zabłocona jezdnia przyczyną utrudnień w Wodzisławiu Śląskim-Kokoszycach. Na miejscu pracują pojazdy czyszczące, do pomocy wezwano również strażaków.

Utrudnienia w Kokoszycach. Policja kieruje ruchem [ZDJĘCIE]
Droga zostanie odblokowana po zakończeniu prac porządkowych / fot. Policja

Trwa czyszczenie jezdni z błota, nanoszonego przez auta wyjeżdżające z budowy. Droga była śliska, kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami w tym miejscu.

- Chodzi o odcinek od strefy gospodarczej w Czyżowicach przy ul. Nowej do ul. Olszyny w Wodzisławiu - przekazuje mł. asp. Piotr Kaniuka z wodzisławskiej komendy policji.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~WujStaszek (195.254. * .200) 04.02.2023 12:37

Może by tak wyczyścili DW936 na odcinku Buków-Syrynia , bo stan tej drogi pozostawia wiele do życzenia. Syf , kiła i mogiła. Tradycja w ZDW.

Tymo73 03.02.2023 21:53

Byle do października....