Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

61-latek potrącony na przejściu przy Zebrzydowickiej w Rybniku [ZDJĘCIA]

39-letni kierujący audi, na oznakowanym przejściu dla pieszych, potrącił 61-letniego mężczyznę, który z obrażeniami trafiła do szpitala. "Apelujemy do kierujących o zachowanie szczególnej ostrożności, a pieszych prosimy, aby nosili elementy odblaskowe nawet w obszarze zabudowanym!" - przekazuje rybnicka policja.

61-latek potrącony na przejściu przy Zebrzydowickiej w Rybniku [ZDJĘCIA]
Policja apeluje do kierujących o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie przejść / fot. KMP Rybnik

61-latek potrącony na pasach trafił do szpitala. Rybnicka policja informuje o zdarzeniu, do którego doszło we wtorek (31.01.) około 17:00 na oznakowanym przejściu na ul. Zebrzydowickiej. Z ustaleń policji wynika, iż kierujący audi 39-latek, jadąc w kierunku centrum, nie zachował ostrożności i uderzył w mężczyznę.

fot. KMP Rybnik

Policja apeluje do kierujących o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie przejść. Zaś pieszym, nawet tym, którzy poruszają się po mieście zaleca noszenie elementów odblaskowych, które dają kierowcom dodatkowe kilkadziesiąt metrów na reakcję.

fot. KMP Rybnik

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Snypka (50.7. * .4) 02.02.2023 12:03
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

A policja tylko apeluje, pracy zero! Wymyślają cuda z odblaskami, ale nie widzą że tu można chodzić z latarką i tak kierowcy udają że cię nie wiedzą, są bezkarni. To jest prawdziwa przyczyną wypadków! Bezkarność i zero pracy policji!