Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wojtek z Rybnika walczy o życie w kenijskim szpitalu. Pomóż mu wrócić do zdrowia

- Wojtek zawsze służył pomocą osobom które tego potrzebowały. Proszę wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc w powrocie do zdrowia Wojtka - pisze żona rybniczanina i prosi o wsparcie zbiórki pieniędzy na leczenie i rehabilitację poszkodowanego. Na już potrzeba 450 tys. zł.

Wojtek z Rybnika walczy o życie w kenijskim szpitalu. Pomóż mu wrócić do zdrowia
Wojtek z Rybnika przed wypadkiem i po wypadku. Fot. zrzutka.pl.

Rybniczanin uległ wypadkowi w Kenii 25 stycznia 2023 roku. Kierowca samochodu potrącił Wojtka, a następnie zbiegł z miejsca wypadku. Poszkodowany mężczyzna trafił do szpitala w Kenii. Stwierdzono u niego rozległe obrażenia: złamania żeber i rąk, zmiażdżenie szeregu mięśni, krew w płucach, uszkodzenie kolana, rozdarcie skóry głowy.

- Wojtek może być przetransportowany tylko w pozycji leżącej. Przed Wojtkiem jeszcze kilka poważnych operacji i długa rehabilitacja

- czytamy w opisie zbiórki pieniędzy, która prowadzona jest w serwisie zrzutka.pl.

Więcej informacji:

Pomóżcie powrócić Wojtkowi do zdrowia (zrzutka.pl)

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Marcus2 (82.6. * .182) 10.02.2023 02:43
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Ale że co ...pojechal na egzotyczne wakacje i chcial zaoszczedzić na ubezpieczeniu? A teraz ratujta mnie wszyscy? Stać.mnie na wypasione wakacje, a na odpowiednie ubezpieczenie już nie..bo czegoś nie rozumiem

~FrankDreblin1 (193.169. * .48) 31.01.2023 21:05
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Dwuletni Samuel z Rybnika choruje na nowotwór. Potrzeba 2,5 mln zł na leczenie chłopca

Wojtek z Rybnika walczy o życie w kenijskim szpitalu. Pomóż mu wrócić do zdrowia


~Podroznik@ (178.36. * .13) 31.01.2023 20:37
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

Ubezpieczyciel bez problemu powinien pokryć koszty.