Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Witajcie na świecie. Zdjęcia dzieci urodzonych w szpitalach Racibórz i Wodzisław

Narodziny dziecka to szczególny moment w życiu każdego rodzica. Tradycyjnie, choć w nowej formie prezentujemy nowo narodzone dzieci w dwóch powiatowych szpitalach: w Wodzisławiu Śląskim i Raciborzu. Poniżej publikujemy zdjęcia noworodków, które na świat przyszły kilka dni temu.

Witajcie na świecie. Zdjęcia dzieci urodzonych w szpitalach Racibórz i Wodzisław

Na zdjęciu maleńka Emilka Szukała. Emilka urodziła się 23.01. o godz. 1.00. Ważyła 3980 g i mierzyła 56 cm. Jej rodzicami są Sylwia i Artur z Rogowa.

Ernest Kozak to synek Karola i Julii z Raciborza. Urodził się 25 stycznia o 10.53. Ważąc 3430 g, mierzył 55 cm. W domu czekają na brata Oliwier i Amelka.

Hanna Fichna jest nową mieszkanką Bolesławia. Urodziła się 27 stycznia o 15.11. Córka Justyny i Mateusza ważyła wtedy 3550 g i mierzyła 54 cm.

Hubert Stebel przyjechał na Gamowską z Rydułtów. Urodził się 27 stycznia o 16.44. Jest synkiem Agnieszki i Pawła. Ważył z początku 2580 g i mierzył 50 cm. W domu czekają na brata Emilka i Zosia.

Na zdjęciu mały Jakub Kurzydym. Kubuś urodził się 25.01. o godz. 11.50. Ważył 3980 g i mierzył 55 cm. Jego rodzicami są Natalia i Krzysztof z Pszowa.

Na zdjęciu w objęciach mamy słodko śpi Justynka Szymańska. Justyna przyszła na świat 18.01 o godz. 13.00. Ważyła 3800 g i mierzyła 58 cm. Jej rodzicami są Paulina i Artur z Wodzisławia Śląskiego.

Witajcie! Nazywam się Karolina Gardjan. Przyszłam na świat 21.01 o godz. 22.20. Ważyłam 3380 g i mierzyłam 55 cm. Moimi rodzicami są Justyna i Łukasz z Gorzyc. W domu czeka na mnie starszy brat Wojtuś.

Liliana Bolik jest nową mieszkanką Pietrowic Wielkich. Córka Sabiny i Oscara urodziła się 23 stycznia o 18.05. Ważyła wtedy 2660 g i mierzyła 49 cm.

Liliana Muchowska przyszła na świat 20 stycznia o 4.55. Przy wadze 3040 g mierzyła 54 cm. Mama Beata i tato Denis mieszkają w Czernicy.

Cześć! Nazywam się Maksymilian Marszolik. Urodziłem się 26.01. o godz. 19.37. Ważyłem 2660 g i mierzyłem 53 cm. Moimi rodzicami są Magda i Grzegorz z Wodzisławia Śląskiego. Nie mogę się doczekać poznania mojej siostry Julii i brata Nikodema.

Matwij Antonishyn jest synkiem Iryny i Romana z Raciborza. Na dzień urodzin wybrał 25 stycznia. O 2.45 ważył 3650 g i mierzył 57 cm. W domu czekają na brata Maksym i Milawa.

Witajcie! Nazywam się Mikołaj Chwedoruk. Urodziłem się 24.01 o godz. 8.45. Ważyłem 3560 g i mierzyłem 56 cm. Moimi rodzicami są Weronika i Andrzej z Gołkowic. W domu czeka na mnie starsza siostra Tosia.

Paulinka Kowalska jest córeczką Justyny i Adama z Nędzy. Narodziła się 23 stycznia o 23.40. Na początek ważyła 3320 g i mierzyła 57 cm. W domu czeka na siostrę Kubuś.

Pola Böhm jest córką Patrycji i Armina z Owsiszcz. Urodziła się 20 stycznia o 11.59. Mierzyła wtedy 56 cm i ważyła 3600 g. To pierwsze dziecko tej pary.

Witajcie! Nazywam się Sara Brzezina. Urodziłam się 23.01. o godz. 11.30. Ważyłam 4060 g i mierzyłam 57 cm. Moimi rodzicami są Alicja i Szymon z Turzy Śląskiej. Nie mogę się doczekać poznania mojego starszego rodzeństwa – siostry Marty i brata Filipa.

Cześć! Jestem Tymek Waligóra. Urodziłem się 21.01 o godz. 19.43. Ważyłem 3540 g i mierzyłem 58 cm. Moimi rodzicami zostali Anna i Arkadiusz z Żor.

Cześć! Nazywam się Zuzia Cieśla. Urodziłam się 20.01 o godz. 11.23. Ważyłam 3200 g i mierzyłam 56 cm. Moimi rodzicami są Martyna i Paulus z Radlina. W domu czeka na mnie starszy brat Filip. Nie mogę się doczekać, aż go poznam.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].