Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wypompujemy serce dla Leona. Chłopczyk z Nędzy potrzebuje ponad 786 tys. złotych na operację, która ma odbyć się w marcu.

Kolejne osoby, organizacje i instytucje dołączają do akcji na rzecz Leona Cebuli z Nędzy, który potrzebuje pilnej operacji serca. Koszt? 900 tysięcy złotych.

Wypompujemy serce dla Leona. Chłopczyk z Nędzy potrzebuje ponad 786 tys. złotych na operację, która ma odbyć się w marcu.
O pomoc proszą rodzice Leona, Karolina i Ariel Cebulowie

Akcję zapoczątkowali strażacy z Siedlisk, którzy otrzymali nominację w ramach #SMACHALLENGE, czyli inicjatywy wymyślonej na rzecz Mikołaja Kubali z Wodzisławia Śląskiego chorującego na rdzeniowy zanik mięśni. Jako że zbiórkę udało się już zakończyć (piszemy m.in. o tym w artykule: Wierzyłam, że 26 stycznia stanie się cud - mówi mama Mikołajka), postanowili zmienić cel akcji.

- Po wiadomości jaka do nas dotarła o zebraniu 100% kwoty dla Mikołaja, postanowiliśmy działać dalej i dać szansę pomocy innym dzieciom! - napisali w mediach społecznościowych.

Zasady są proste. Nominowani muszą wykonać 10 pompek, przysiadów, brzuszków lub pajacyków. Później należy nominować trzy kolejne osoby, organizacje lub instytucje, które mają 48 godzin na wykonanie wyzwania i nominowanie kolejnych. Ci, którzy wykonali zadanie, wpłacają na rzecz chłopczyka z Nędzy po 5 złotych, a ci, którzy nie dali rady, przekazują 10 złotych lub więcej. Akcja organizowana jest pod hasłem #WYPOMPUJMYSERCEDLALEONA.

O chłopczyku z Nędzy pisaliśmy w artykule pt. "Wada serca jak tykająca bomba. Malutki Leon Cebula z Nędzy potrzebuje wsparcia". Jego operacja ma odbyć się już w marcu, jednak ciągle brakuje sporo pieniędzy, bo nieco ponad 786 tys. złotych.

- Niestety nie jesteśmy w stanie uzbierać tak dużej kwoty samodzielnie. Dlatego bardzo prosimy o wsparcie w zbiórce. Wierzymy w to, że serce naszego synka jest silne i stawi czoła wszystkiemu z waszą pomocą - podkreślają rodzice, Karolina i Ariel Cebulowie.

Dodajmy, że oprócz zbiórki w serwisie siepomaga.pl na rzecz chłopczyka organizowane są również licytacje - zobacz TUTAJ.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~PeOwiec (155.133. * .231) 30.01.2023 15:46

A czy wczorajsza zrzutka coś dołożyła z tych milionow

~jaaaa090 (78.31. * .208) 30.01.2023 12:45
oceniono 2 razy
-2
Zgłoś

Takich dzieci są setki jak nie wiecej a rzad co? Nic.