Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Śmiertelne potrącenie pieszego w Skrzyszowie

W czwartek w Skrzyszowie doszło do tragicznego wypadku z udziałem pieszego.

Śmiertelne potrącenie pieszego w Skrzyszowie
fot. Policja

W czwartek (26.01.) o 18:00 służby otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu na ul. 1 Maja w Skrzyszowie. Doszło tam do potrącenia pieszego, mimo podjętych na miejscu działań, mężczyzny nie udało się uratować, 62-latek zmarł.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna prawdopodobnie wtargnął na jezdnię w niedozwolonym miejscu. Citroena, który potrącił mieszkańca powiatu wodzisławskiego, prowadził 46-latek.

Śledztwo w tej sprawie, jak przekazała wodzisławska policja, prowadzone jest pod nadzorem prokuratora.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Szubrawka (51.158. * .49) 27.01.2023 18:31
oceniono 2 razy
-2
Zgłoś

W tym kraju zawsze jest, wtargnął nagle, a samochody pędzą setką, cisza nikt nie widzi! do przejścia ile miał pieszy, kilometr? Przemilczane! Teraz już nic nie powie to wmówimy ludziom że wtargnął.
A żeby zapobiegać to już nie! Trzeba by ruszyć się z samochodu a zimno, potem będzie za ciepło. A ludzie niewinni giną!