Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Przyszedł po nowe ubrania, ale nie chciał płacić. Mieszkaniec Raciborza odpowie za kradzież

Pracownik ochrony zatrzymał sklepowego złodzieja, który próbował wynieść nieopłacony towar. Wezwani na miejsce policjanci zatrzymali 32-letniego mężczyznę, trafił do aresztu i usłyszał zarzut kradzieży.

Przyszedł po nowe ubrania, ale nie chciał płacić. Mieszkaniec Raciborza odpowie za kradzież
Mężczyzna próbował wynieść ze sklepu odzież, za którą nie zapłacił / fot. KPP Racibórz

W środę przed 14:00 w jednym z marketów przy ul. Podwale w Raciborzu ochroniarz zatrzymał klienta, który "zapomniał" zapłacić za zakupy. Mężczyzna próbował przeszedł przez linię kas z odzieżą wartą 600 złotych. Wezwana na miejsce policja zatrzymała 32-latka, który przed sądem będzie odpowiadał za kradzież.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].