Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

W środku nocy, w centrum Rybnika. Włamywacz złapany dzięki reakcji świadka

Policjanci rybnickiej komendy zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o kradzież z włamaniem do budynku przy ulicy Stromej w Rybniku. Łupem 37-latka padły elektronarzędzia o wartości 1600 złotych. Podejrzany usłyszał zarzut, do którego się przyznał.

W środku nocy, w centrum Rybnika. Włamywacz złapany dzięki reakcji świadka
Na widok policjantów mężczyzna rzucił się do ucieczki. / fot. ilustracyjne policja

Rozbił szybę w budynku i skradł elektronarzędzia. Zdarzenie, do którego doszło we wtorek (24.01.) około 3:00 przy ul. Stromej w Rybniku widział świadek, który od razu zawiadomił policję. Po przybyciu na miejsce, mundurowi, podczas rozmowy ze zgłaszającym, zauważyli podejrzanego.

- Mężczyzna na widok funkcjonariuszy zaczął uciekać w kierunku ul. Saint Vallier, po krótkim pościgu został obezwładniony i zatrzymany - przekazuje rzecznik rybnickiej komendy, st. asp. Bogusława Kobeszko.

Podejrzany 37-latek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, podczas przesłuchania przyznał się do popełnienia czynu. Łupem mieszkańca Rybnika padły walizki ze wkrętarkami akumulatorowymi, szlifierkami, piły spalinowe oraz inne narzędzia warte w sumie około 1600 złotych. Za to przestępstwo grozi do 10 lat więzienia.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].