Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Mniej niż pół miliona złotych – tyle potrzebuje Mikołaj Kubala z Wodzisławia Śl. na najdroższy lek świata. Pomożecie?

Rankiem informowaliśmy Was, że do zebrania pozostaje jeszcze nieco ponad 600 tys. złotych. Kilka godzin później potrzeba już mniej niż 500 tys. złotych. Kwota, która potrzebna jest na najdroższy lek świata, topnieje z minuty na minutę. Czy uda się chłopczykowi podarować na jego urodziny najpiękniejszy prezent, jaki można sobie wymarzyć?

Mniej niż pół miliona złotych – tyle potrzebuje Mikołaj Kubala z Wodzisławia Śl. na najdroższy lek świata. Pomożecie?
- Kochani – potrzebujemy Waszej pomocy! - o pomoc proszą rodzice chłopczyka, Małgorzata i Marcin Kubalowie (źródło zdjęcia Miki vs. SMA/ FB)

- Prosimy o wsparcie! Mikołaj 26 stycznia kończy rok. Zrobimy wszystko, aby zakończyć zbiórkę do tego czasu... Aby podarować mu najlepszy z możliwych prezentów. Czasu jest coraz mniej. Pomożesz nam? - apelują rodzice Małgorzata i Marcin Kubalowie.

Chłopczyka chorującego na rdzeniowy zanik mięśni dzieli już mniej niż 500 tys. złotych na najdroższy lek świata. Czy uda mu się podarować prezent na jego pierwsze urodziny, które będzie świętował w czwartek 26 stycznia? Sprawa pozostaje w rękach ludzi dobrej woli. Jak przekonują rodzice, każda, nawet ta najmniejsza wpłata ma ogromną moc. Pomóc można TUTAJ.

Dodajmy, że wiadomo już, ile udało się zebrać podczas ostatniego weekendu w trakcie kwesty przy kościołach w regionie. Do puszek wrzucono 160 610 zł. Dodając tę kwotę do wcześniejszej zbiórki, tej, którą zorganizowano tydzień wcześniej, łącznie w ramach akcji "Parafie dla Mikołaja" zebrano 589 080,10 złotych.

Mikołaj Kubala - Miki kontra SMA 22 wiadomości, 26 komentarzy w dyskusji, 395 zdjęć

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~PiotrMa (178.43. * .78) 25.01.2023 22:07
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Wiele nie brakuje. Damy radę. Nadzieja nie gaśnie.

~Dla_Mikołaja (92.39. * .85) 25.01.2023 20:50
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

Mariusz trzeba walczyć jest nadzieja myśl pozytywnie ratujemy życie ja się cieszę że pomogłem łezka w oku nie jedna poszła .

~MariuszBbbbb (87.239. * .85) 25.01.2023 19:22
oceniono 3 razy
-1
Zgłoś

Możemy pomóc ale czy warto i lek będzie działać ? Czy kasa wywalona w błoto bo ktoś chce spróbować czy się uda czy się nie uda.

~ciekawy (188.137. * .185) 25.01.2023 17:18
oceniono 3 razy
-1
Zgłoś

Ciekawe ile lekarstw możnaby kupić za te 70 baniek co sasin przesasinił, już nie mówić o 2,7 mld na propagandę sukcesu

~Dla_Mikołaja (92.39. * .85) 25.01.2023 16:15
oceniono 3 razy
1
Zgłoś

Wyzywam wszystkich aby w tym roku nie dawać Owsiakowi a dać Mikołajowi. Zrób my mu prezent na urodziny