Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Strażacy z Żor zachwycili kalendarzem na 2023 rok. Nawiązuje do hitów Hollywood

Strażacki kalendarz OSP Żory na 2023 rok stał się prawdziwym hitem. Przygotowania do stworzenia kalendarza trwały kilka miesięcy, a druhowie wzięli udział w specjalnej sesji fotograficznej.

Strażacy z Żor zachwycili kalendarzem na 2023 rok. Nawiązuje do hitów Hollywood
Karty z kalendarza OSP Żory nawiązują do znanych i lubianych filmów i seriali. fot. OSP Żory/ Joanna Tomaszewska, Aleksandra Tomaszewska

Strażacy z Żor zachwycili kalendarzem na 2023 rok. Nawiązuje do hitów Hollywood

Kalendarz OSP Żory nawiązuje do największych hitów filmowych. Strażacy postanowili stworzyć coś nietuzinkowego i trzeba przyznać, że to się udało. Wśród inspiracji fotograficznych znalazły się takie filmy, jak m.in. „Dirty Dancing”, „Matrix”, „Grease”, „Merida Waleczna”, „Pogromcy Duchów” czy „Gwiezdne Wojny: Skywalker Odrodzenie”. Pojawiły się też nawiązania do kultowych seriali.

- Mamy ogromną radość poinformować, że nasza jednostka ponownie wydała oryginalny , autorski i nieszablonowy kalendarz strażacki, w którym już drugi raz strażacy OSP Żory wcielają się w postacie ze znanych filmów i seriali. Strażackie przedstawienie tych najpopularniejszych scen i plakatów filmowych to szansa na promowanie naszego sprzętu, umiejętności oraz przede wszystkim strażaków, którzy na codzień dbają o bezpieczeństwo mieszkańców naszego miasta i regionu – informują druhowie z OSP Żory.

- Dziękujemy Miastu Żory za wsparcie naszych działań w realizacji tego kalendarza. Ten kalendarz to dowód na to, że strażacy zawsze mogą liczyć na pracowników Urzędu Miasta w Żorach, nawet przy takich nietypowych dla strażaków projektach. Dziękujemy również niezastąpionym Joannie i Oli Tomaszewskim za rewelacyjne zdjęcia oraz Adamowi Doleżychowi za ich obróbkę i projekt kalendarza – dodają strażacy, prezentując niecodzienne kadry.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].