Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

„Niebezpieczni Dżentelmeni” w kinach Helios

Jak poradzić sobie ze skutkami zakopiańskiej imprezy, na której ktoś (dosłownie) zaliczył zgon, a wielki KAC GIEWONT pozostawił tęgie RYSY w świadomości i pamięci wszystkich jej uczestników? Czegoś takiego w polskim kinie jeszcze nie było. Ta historia mogła się wydarzyć, ale widzowie nie znajdą jej na kartach podręczników. Helios zaprasza na premierowe seanse zaskakującej komedii kryminalnej „Niebezpieczni Dżentelmeni” od 20 stycznia.

„Niebezpieczni Dżentelmeni” w kinach Helios

Tadeusz Boy-Żeleński, Witkacy, Joseph Conrad i Bronisław Malinowski, cztery znakomitości zakopiańskiej bohemy, budzą się po całonocnej imprezie. Głowy im pękają od kaca, nikt nic nie pamięta, a sytuacji nie poprawiają znalezione na podłodze zwłoki... Dodatkowo do drzwi dobijają się stróże prawa, a to dopiero początek kłopotów. Rozpoczyna się wyścig z czasem, w którym bohaterowie muszą uwolnić się nie tylko od podejrzeń, ale także od równie niebezpiecznych środowiskowych plotek. Wkrótce za sprawą tych błyskotliwych i uwielbiających ryzyko dżentelmenów tętniące kulturalnym życiem Zakopane stanie się tłem wielkiej intrygi, w którą zamieszani będą gangsterzy, artyści i politycy.

Plejada wybitnych polskich aktorów odsłaniająca nieznane oblicze słynnych i kultowych postaci oraz piętrowa zagadka kryminalna i niepowtarzalna atmosfera Zakopanego – wszystko to znalazło się w reżyserskim debiucie fabularnym Macieja Kawalskiego. Film został uhonorowany Nagrodą Publiczności na 38. Warszawskim Międzynarodowym Festiwalu Filmowym.

Tomasz Kot, Marcin Dorociński, Andrzej Seweryn i Wojciech Mecwaldowski po raz pierwszy razem na dużym ekranie. Tej brawurowej premiery absolutnie nie można przegapić! Bilety na seanse komedii kryminalnej „Niebezpieczni Dżentelmeni” dostępne są na stronie www.helios.pl/nd oraz w kinowych kasach, a także w mobilnej aplikacji.

Materiał zewnętrzny