Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

OSiR w Raciborzu zaprasza na walentynkowe warsztaty dla par [ZAPOWIEDŹ]

Chciałbyś, chciałabyś wyjątkowo spędzić dzień zakochanych? Marzysz o czymś wyjątkowym poza romantyczną kolacją czy wspólnym spacerem? OSiR Racibórz zaprasza na walentynkowe warsztaty dla par!

OSiR w Raciborzu zaprasza na walentynkowe warsztaty dla par [ZAPOWIEDŹ]

Zajęcia taneczne na poziomie podstawowym, dla osób chcących poznać Bachatę, odbędą się 11 lutego. Na warsztatach nauczycie się prostych ale efektownych figur.

Zaczniemy od poznania kroku podstawowego i obrotów, panowie nauczą się partnerowania, czyli prowadzenia partnerki, a panie jak odczytywać i reagować na prowadzenie partnera. Zajęcia pomogą poczuć się Wam konfortowo na parkiecie i czerpać radość z tańca, wspaniałe się przy tym bawiąc. Warsztaty odbywać się będą w kameralnym gronie.

Cena: 60,00 zł od pary

Całość wydarzenia dopełni cudowna muzyka! Dla wszystkich parprzewidziany słodki poczęstunek.

Liczba miejsc dla par mocno ograniczona!

Zapisy pod numerem: 32 415 37 17 lub na maila: sport@osirraciborz.pl

źródło: OSiR Racibórz

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~rexona48 (209.58. * .216) 21.01.2023 11:00

zapraszamy wszystkich, przy dobrej muzyce, w pospolitych rękawicach roboczych będziecie się mogli wykazać przy rozbiórce budynków wokół Piastora. Każdy dostanie coś słodkiego, a nieliczni kluczyk do ubikacji.przybywajcie, musimy te budynki rozebrać ,bo już zapłaciłem za to firmie a firma nie dojedzie bo drogi są nieprzejezdne,hop hop i do przodu, choć od tyłu też fajnie...