Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu organizuje „Dzień otwarty” dla Pracodawców

Celem wydarzenia jest przekazanie wszystkim zainteresowanym wiedzy o instrumentach i usługach rynku pracy kierowanych do pracodawców.

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu organizuje „Dzień otwarty” dla Pracodawców
Pracownicy urzędu będą udzielali indywidualnych konsultacji w zakresie możliwości skorzystania z form wsparcia. Zdjęcie ilustracyjne, Freepik.

„Dzień Otwarty" dla Pracodawców odbędzie się w najbliższy czwartek 19 stycznia br. w godzinach 9.00-13.00 w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Raciborzu, ul. Klasztorna 6, Sala Informacyjna, pok. 24 (I piętro).

Pracodawca może się dowiedzieć jak:

- uzyskać dofinansowanie do zatrudnienia pracownika,

- zorganizowanizować staż dla skierowanego bezrobotnego,

- uzyskać refundację środków na wyposażenie lub doposażenie stanowiska pracy.

źródło: PUP Racibórz, oprac. ż


Zobacz również:

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].