Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Cóż to była za studniówka! Raciborski Ekonomik wie co to dobra zabawa - zobaczysz to na zdjęciach [GALERIA]

Patrząc na zdjęcia wykonane przez studio Fotoperła, trudno nie przyznać, że na tej studniówce chciałoby się być! Wyjątkowe chwile przedmaturalnego balu uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych to dawka młodości, radości i pozytywnej energii.

Cóż to była za studniówka! Raciborski Ekonomik wie co to dobra zabawa - zobaczysz to na zdjęciach [GALERIA]
Tej studniówki nie da się zapomnieć! / zdjęcia: Mirosław Basista / fotoperla.eu

Młodzież Zespół Szkół Ekonomicznych w Raciborzu bawiła się na studniówce u Kaczyny w Rogowie. W pięknych dekoracjach - piękni młodzi ludzie, pełni pozytywnego nastawienia i - jak widać na zdjęciach wykonanych przez studio Fotoperła - z poczuciem humoru i wyczuciem stylu.

Na studniówce raciborskiego Ekonomika bawiło się w sumie ponad 190 osób. Imprezę otwierał dyrektor Paweł Ptak. W rolę prowadzących wcielili się Kacper Cichocki i Zuzanna Świtalska.

Odtańczono dwa polonezy - po 2 klasy w każdy z tańców. Wzięli w nich uczniowie klas 4H, 4E, 4R, 4L - to kształcący się w zawodach: handlowiec - spedytor, ekonomista, pracownik reklamy i logistyk.

Zobacz zdjęcia w galerii, sprawdź także relacje wideo: Zespół Szkół Ekonomicznych - Ekonomik Racibórz. Studniówka 2023 u Kaczyny w Rogowie

zdjęcia: Mirosław Basista / fotoperla.eu

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].