Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Aby ferie były bezpieczne. Policjanci odwiedzili uczniów Szkoły Podstawowej nr 15 w Jastrzębiu

Ferie za pasem. Jastrzębscy mundurowi spotykają się z uczniami, by przypomnieć im najważniejsze zasady bezpiecznego spędzania czasu wolnego.

Aby ferie były bezpieczne. Policjanci odwiedzili uczniów Szkoły Podstawowej nr 15 w Jastrzębiu
Dzieci chętnie rozmawiały z policjantami i chwaliły się swoją wiedzą nt. zasad bezpiecznego zachowania / fot. Policja Jastrzębie

Jak co roku w ramach akcji "Bezpieczne Ferie" policyjni profilaktycy oraz dzielnicowi spotykają się dziećmi. W Szkole Podstawowej nr 15 nadkomisarz Aneta Zachariasz, młodszy aspirant Jacek Sikora, młodszy aspirant Radosław Kuczera oraz sierżant Grzegorz Suwisz podczas spotkań z dziećmi rozmawiali nie tylko o bezpiecznych formach zabawy, ale również o cyberprzemocy i zagrożeniach, jakie mogą czekać na najmłodszych w sieci.

- Wiadomo, że nie wszystkie dzieci wyjadą podczas ferii, a większa ilość wolnego czasu przynajmniej dla części z nich będzie jednoznaczna z większą ilością czasu spędzonego w sieci - zaznacza rzecznik komendy, st. asp. Halina Semik

Podczas spotkania dzieci chętnie zadawały pytania i rozmawiały z mundurowymi.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].