Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pociągiem na jarmark świąteczny do Gliwic

Szukacie bożonarodzeniowego klimatu? Byliście już w Krakowie i Katowicach? Teraz czas na Gliwice, gdzie Jarmark Bożonarodzeniowy potrwa do 23 grudnia!

Pociągiem na jarmark świąteczny do Gliwic
Świąteczny klimat w Gliwicach można poczuć m.in. na rynku. fot. Koleje Śląskie

Pociągiem na jarmark świąteczny do Gliwic

Na staromiejskim rynku w Gliwicach czeka na Was jarmark bożonarodzeniowy, stragany, koło młyńskie oraz urocza, świąteczna atmosfera. Co więcej, w tym starym górnośląskim mieście możecie zajrzeć do Muzeum w Gliwicach, gdzie odkryjecie dziewiętnastowieczne wnętrza mieszkalne willi górnośląskich przemysłowców!

Możecie również skorzystać z nowootwartego Centrum Przesiadkowego, o którym pisaliśmy TUTAJ. Do Gliwic dotrzecie liniami Kolei Śląskich: S1 (Częstochowa — Katowice — Gliwice), S18 (Bytom — Gliwice) oraz S76 (Gliwice — Rybnik — Wisła Głębce).

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].