Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

W Jastrzębiu za własnoręcznie wykonaną ozdobę choinkową otrzymasz kalendarz

- Wspólne przystrojenie choinki wprowadzi nas w świąteczną atmosferę i będzie także okazją do wprowadzenia w nowy, wyjątkowy dla naszego miasta rok. Wyjątkowy, bo jubileuszowy - przekazują pracownicy Urzędu Miasta w Jastrzębiu-Zdroju.

W Jastrzębiu za własnoręcznie wykonaną ozdobę choinkową otrzymasz kalendarz
Każda osoba, która przyniesie własnoręcznie wykonaną ozdobę otrzyma jeden kalendarz. Ilość kalendarzy jest ograniczona. (fot. UM w Jastrzębiu-Zdroju)

Święta to czas podsumowań kończącego się roku, jak również planowania działań na rok następny. A jak przekazują urzędnicy, przyszły rok to dla Jastrzębia-Zdroju moc niespodzianek, które związane będą z jubileuszem 60-lecia. - O wszystkich planach jeszcze powiedzieć nie możemy. Świąteczna atmosfera jest natomiast niepowtarzalną okazją do zapowiedzi naszego wspólnego, jubileuszowego święta - uchylają rąbka tajemnicy.

W 2023 r. miasto świętuje 60-lecie nadania praw miejskich. - Przyszły rok przyniesie dużo pozytywnych wydarzeń, również związanych z jubileuszem. Z tej okazji mamy 600 wyjątkowych miejskich kalendarzy. W nim każdy mieszkaniec może oznaczyć zapowiadane wydarzenia, które będą okazją do wspólnego świętowania 60-lecia. Kalendarz będzie także przypominał o ważnych miejscach w Jastrzębiu-Zdroju, które dają możliwość aktywnego spędzania czasu z bliskimi - mówią pracownicy magistratu.

Jeśli ktoś chce zostać właścicielem jubileuszowego kalendarza, wystarczy że wykona własnoręcznie ozdobę choinkową. Może to być bombka, łańcuch lub inna dekoracja. Należy ją przynieść w niedzielę, 18 grudnia na jarmark świąteczny i wypatrywać stoiska miasta między 14.00 a 16.00. Tam będzie można zostawić choinkowe dekoracje i odebrać w zamian wyjątkowe kalendarze. - Stwórzmy wspólnie choinkę mieszkańców miasta, która stanie w holu głównym Urzędu Miasta. Każda osoba, która przyniesie własnoręcznie wykonaną ozdobę otrzyma jeden kalendarz. Ilość kalendarzy jest ograniczona - mówią pracownicy urzędu.

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Anka_Pisanka (80.188. * .23) 08.12.2022 08:34

Gdzie ta cała szopka?
Znowu na parkingu szumnie nazwanym placem?
Z braku laku na bezrybiu i rak ryba, ale pomysłowość naszego UM sięga dna.

mhl999 07.12.2022 23:20

doskonały przykład na marnowanie kasy

~DużaRyba (196.12. * .131) 07.12.2022 16:51
0

Komentarz został usunięty ponieważ nie jest związany z tematem