Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dewastacja nagrobków na cmentarzu w Jastrzębiu. Pomóż policji wytropić sprawcę

Właściciele nagrobków proszeni są o niebagatelizowanie sprawy i zgłaszanie odkrytych dewastacji na policję, gdyż uszkodzeń może być więcej.

Dewastacja nagrobków na cmentarzu w Jastrzębiu. Pomóż policji wytropić sprawcę
Nieznani sprawcy uszkodzili co najmniej 14 nagrobków na cmentarzu komunalnym. Dewastacje zostały odnotowane na terenie całego cmentarza.

W ostatnim czasie na głównym cmentarzu komunalnym w Jastrzębiu-Zdroju przy ulicy Okrzei pracownicy Jastrzębskiego Zakładu Komunalnego oraz właściciele grobów, zauważyli dewastacje nagrobków. Zniszczono porcelanowe zdjęcia znajdujące się na płytach nagrobnych.

W ubiegłym tygodniu zarządca cmentarza o szkodzie poinformował Komendę Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju, która dokonała już wizji lokalnej.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie prosimy o kontakt z Komisariatem Policji w Jastrzębiu-Zdroju pod numerem telefonu 47 855 42 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 997. Policja zapewnia anonimowość.

źródło: jastrzebie.pl, oprac. ż

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Skarbnik (178.43. * .106) 06.12.2022 09:17

Jancio_Wodnik (104.244. * .33) ty masz wizytę u psychiatry nie zapomnij

~Jancio_Wodnik (104.244. * .33) 06.12.2022 08:43

Jakaś firma kamieniarska miała mało zleceń.

~Skarbnik (178.43. * .106) 06.12.2022 07:42

Temu co to zrobił życzę, aby się se.......ł w trumnie

~Kulawy (94.232. * .237) 06.12.2022 06:59

Dzisiaj przewracaja nagrobki, jutro przestawia ci glowe. Smiej sie smiej.

~Katolik666 (87.239. * .85) 05.12.2022 20:46

Pewnie to był diabeł chyba że Bóg tak chciał