Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

XVIII Bieg Barbórkowy w Rybniku [ZDJĘCIA][WYNIKI]

Prawie 900 zawodników i zawodniczek wystartowało 4 grudnia w Biegu Barbórkowym organizowanym przez rybnicki MOSiR. Uczestnicy mieli do pokonania dystans 10 kilometrów ulicami miasta. 

XVIII Bieg Barbórkowy w Rybniku [ZDJĘCIA][WYNIKI]
Górnicy z KWK Knurów - Szczygłowice na trasie biegu.

Bieg Barbórkowy w Rybniku 2022 (wyniki, klasyfikacja open)

Kobiety:

1. Agnieszka Gortel-Maciuk 35:38

2. Magdalena Patas 37:27

3. Joanna Griman 38:56

4. Jadwiga Dybczyńska 39:59

5. Michalina Janowska 40:37

Mężczyźni:

1. Oliwier Mutwil 29:59

2. Mateusz Mrówka 30:33

3. Bartosz Jarczok 31:02

4. Sylwester Lepiarz 31:07

5. Aleksander Dragan 32:00

Kompletne wyniku XVIII Biegu Barbórkowego w Rybniku dostepne są tutaj.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~BiegaczSmogowy (46.204. * .126) 05.12.2022 14:37

Organizacja takich biegów w jednym z najbardziej zanieczyszczonych miejsc w Europie, i to jeszcze w zimie gdzie wszystkie stężenia są przekroczone o 1000%, to jest atak na zdrowie uczestników.

~Gustaw205 (94.254. * .235) 05.12.2022 13:28

Zdjęć pełno ,tylko że jedni i ci sami na zdjęciach , nie chciało się robić to niech nie udają że robią wszystkim ,bo to chyba tylko wybranym i znajomym są robione