Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

XXV edycja Rambitu dla przedszkolaków w Jastrzębiu-Zdroju

Rozpoczęła się XXV edycja Rambitu dla Przedszkolaków “Ole, ole przedszkole”. Tym razem podczas zawodów eliminacyjnych w 3 seriach spotkały się reprezentacje 13 przedszkoli z PP: 3, 5, 6, 8, 10, 12, 15, 19, 20, 21, 23, 24, 26.

XXV edycja Rambitu dla przedszkolaków w Jastrzębiu-Zdroju
Dla dzieci przygotowano 10 konkurencji sportowych. Fot. www.jastrzebie.pl

- Eliminacje odbyły się na hali Omega. Dla dzieci przygotowano 10 konkurencji sportowych. A wśród nich znalazły się m.in. bieg przez hula-hopy, toczenie piłki czy przejście przez tunel. Nie zabrakło także podczas zawodów eliminacyjnych połączenia sportowych atrakcji z wyzwaniami sprawdzającymi bystrość przedszkolaków w rozwiązywaniu zagadek. Testom poddana była również umiejętność pracy w zespole. Było sportowo, kolorowo i głośno, dzięki najlepszym kibicom na świecie. Wszyscy uczestnicy rozgrywek otrzymali słodkie upominki i balony - informują urzędnicy z Jastrzębia-Zdroju.

Więcej informacji TUTAJ

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].