Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kolędowe menu księdza ze Śląska podbija internet. Kapłan mówi wiernym, co może zjeść i wypić [FILM]

Duchowny odpowiedział na rozterki wszystkich tych, którzy zastanawiali się, jak przyjąć księdza na kolędzie. Zastrzegł, że może coś zjeść, ale nie w każdym domu i nie wszystko.

Kolędowe menu księdza ze Śląska podbija internet. Kapłan mówi wiernym, co może zjeść i wypić [FILM]
Film został nagrany w parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Przegędzy (Gmina Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki). Duchowny to ks. Kazimierz Cichoń, były wikary parafii św. Antoniego w Rybniku.

- Jeśli chodzi o picie, to piję tylko zwykłą, czarną herbatę bez żadnych dodatków (jeszcze taką słabszą - to jest jedyne co piję). Jeśli chodzi o kolację, to najlepsza jest zimna płyta, bo wtedy zjem co mogę, wybiorę sobie pojedyncze rzeczy. Pieczywo - białe, bez dodatków

- mówi ksiądz do wiernych na filmie, który staje się przebojem Internetu.

O księdzu z Przegędzy piszą lokalne i ogólnopolskie portale, m.in. Onet.pl, WP, Polsat News. 29 listopada nagranie zostało udostępnione m.in. na popularnym instagramowym profilu Make Life Harder.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Januch (188.147. * .192) 01.12.2022 07:28
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Poważnie ktoś jeszcze kolędę przyjmuje??? Ale siara