Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Stowarzyszenie „Aktywistyczne Jastrzębie” pomaga potrzebującym

Stowarzyszenie „Aktywistyczne Jastrzębie”, jak co roku, organizuje akcje świąteczne wspierające potrzebujących z naszego miasta. Każdy może wspomóc te przedsięwzięcia, przyłączając się do licytacji internetowych.

Stowarzyszenie „Aktywistyczne Jastrzębie” pomaga potrzebującym
Ruszają akcje świąteczne Stowarzyszenia „Aktywistyczne Jastrzębie”

Na portalu społecznościowym Facebook znajdują się aukcje internetowe, których celem jest zebranie środków na przedsięwzięcie świąteczne Stowarzyszenia „Aktywistyczne Jastrzębie”. Za zebrane pieniądze wolontariusze przygotują 25 paczek dla osób objętych pomocą stowarzyszenia. Można wylicytować m.in.: wejściówki do ZOO w Chorzowie, produkty solne z kopalni Wieliczka, voucher na lot w SimPoint - Symulatorze Lotu Boeing 737, voucher do World of Paintball w Jastrzębiu i wiele innych ciekawych atrakcji oraz przedmiotów.

Estera Woźniak-Prycelas, liderka „Aktywistycznego Jastrzębia”, zapowiada też II edycję „Listów do Świętego Mikołaja”, które napiszą podopieczni Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Jastrzębiu-Zdroju. Listy zostaną opublikowane na profilu stowarzyszenia FB i każdy będzie mógł wybrać jeden z nich, przygotowując paczkę dla seniora.

- W ubiegłym roku akcja ta cieszyła się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców. Dzięki ich hojności mogliśmy obdarować naszych seniorów i sprawić im radość w tym szczególnym czasie, jakim są Święta Bożego Narodzenia. Serdecznie zapraszamy ponownie do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu - mówi Estera Woźniak-Prycelas.

 

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Januszjanusz (85.202. * .83) 30.11.2022 15:08

Niby jasne ,niby potrzebne a cos zgrzyta. Rząd rozdaje fanty dla dzieci i wnuki Tuska. Przypomnijmy za mediami ,jego syn 40000zł choć miejsc pracy nie utrzmał gdyz nają się w UM Gdańsk ,coróchna Kasia 18000 blogierka ,zeić 150000 i kupił Kasi krokodylka daj mi luby za 30 00 zł w formie torebki i rząd nie ma na pomoc dla biednych ale ma na 500+ dla ludzi co maja np po kilka tysiecy hektarów?!

~SerPlesniowy (95.181. * .143) 27.11.2022 21:06
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu